Home / ON-ICE training
Ferrax shop

 

New payment methods

 

Newsletter
Today is advising you

Ing. Jaromír Pytlík  deutsch

Tel.: +420 775 559 055
Skype status hockeytalent


 Mgr. Luboš Voříšek

Tel.: +420 734 200 909
Skype status hockeytalentacademy


For ITALY and SLOVENIEN camps

          Rok Pajic                      english, slovenian

Tel.: 602 325 955


For payments CZECH camps

CALL

+420 384 496 402

TOP PROSPECTS INVITE - Telč 24. - 26.7.2020


No ratings. Art.No.: HTA1131 Product number: 2020-07-24
Tento specializovaný camp je spolupořádán s agenturou, která je přímým agentem pro NHL!
Vendor
Discontinued product
TOP PROSPECTS INVITE - Telč 24. - 26.7.2020

HTA PROSPECTS je projekt tréninkových jednotek talentovaných hráčů v ročnících 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, který dává možnost zdokonalovat své dovednosti v extrémně konkurenčním prostředí. Hráči těchto ročníků, tvoří jednu uzavřenou tréninkovou skupinu v níž pracují. Tento specializovaný camp je spolupořádán s agenturou, která je přímým agentem pro NHL! Právě tento projekt dává hráčům vysoce konkurenční prostředí s možností zvýšit náročnost tréninkových jednotek. Věříme, že právě HTA PROSPECTS bude dalším důvodem proč hráči v jednotlivých ročnících zvolí pro svůj výkonnostní růst právě Hockey Talent Academy.

Tato akce se týká hráčů narozených v roce:

 (1996), 1997, 1998 1999, 2000, (2001)  

Náplň campu HTA PROSPECTS:


PROGRAM CAMPU:

ANALÝZA A TESTOVÁNÍ DOVEDNOSTÍ

THE BEST TECHNIQUE SKATING

ELITE STICKHANDLING

ACCELERATION & EXPLOSIVE SKATING

SNIPER & HIGH LEVEL SCORING

ONE vs. ONE SUPER SKILLS

HOCKEY SENSE - SMALL AREA GAMES

 

 

Pokud budete hledat v historii nejúspěšnější hráče zjistíte, že mají nejméně jeden společný prvek a tím je "HOCKEY SENSE (hokejový smysl, hokejová intuice, hokejové myšlení). Právě tento prvek je jedním z nejuznávanějších znaků při vyhledávání perspektivních hráčů scouty zámořských hokejových lig. V kombinaci s dovednostní stránkou je hokejové myšlení to, co odděluje ty opravdu nejlepší od ostatních. 

Takže co je přesně HOCKEY SENSE?

"Není úplně jednoduché definovat hokejový smysl, je to však jedna věcí, kterou poznáte když ji vidíte" řekl bývalý útočník Minestoty Wild a zámořský televizní analytik Wes Walz.

Pro většinu je hokejové myšlení je velice těžko uchopitelná dovednost. Mnoho lidí je přesvědčeno, že hráči hokejový smysl buď mají, nebo ne. Přikládají tuto dovednost výhradně vrozené dispozici. Jsou to lidé, kteří vám řeknou, že Wayne Gretzky se s uměním předvídat a číst hru narodil... Po přečtení jeho autobiografie však dojdete k dojmu, že jeho geniální hokejový smysl přišel spíše z posedlosti pro každý detail hry. Byl spíše výsledkem velmi intenzívní a rozmanité hry, která v něm utvořila základ pro geniální HOCKEY SENSE, kterým „GREAT ONE“ tak uchvátil. Pokud řekneme o hráči , že má výborný „HOCKEY SENSE“ jedná se o hráče, který předvídá co se stane na ledě s předstihem a umí zareagovat na vzniklou situaci trochu dříve, než ostatní hráči. "Říká se být ve správný čas na správném místě", můžeme jej také vyjádřit slovy" Mít přirozený cit pro hru". 

Hokejisté se nerodí s mimořádným hokejovým smyslem, je to naučená dovednost, kterou můžete výrazně ovlivnit i Vy!

Co je důležité pro zlepšení Vašeho HOCKEY SENSE?

Herní zkušenosti - čím lépe pochopí hráč hru, tím efektivnější jeho hra bude...

Správné herní návyky -  pokud získáte správné herní návyky, získáte více času i prostoru pro svou hru, ale i správné a včasné rozhodování

Umění předvídat - pokud předvídáte pohyb vašich spoluhráčů, ale i protivníků, umožňuje Vám to činit rozhodnutí dříve než ostatní

Umění se správně a rychle rozhodnout - naučíme Vás hned několik možností řešení, kreativita a umění správně a rychle se rozhodnout je pro hru samotnou klíčová

Rozpoznání vzorců  - Hokej je hra vzorců a kombinací, pokud jako hráč rozpoznáte vzorec, můžete předvídat a správně s předstihem reagovat

Umění ovlivnit hru - naučte se ovlivňovat hru nejen z pohledu ofenzívy, ale i defenzívy, nejen vaším pohybem, postavením, tlakem na kotouč či manévrem, tento prvek ovládají pouze špičkoví hráči a je posledním a nejvyšším stupněm v rozvoji HOCKEY SENSE - "HRAJTE SVOJI HRU"

Stručně řečeno, mít výborný "HOCKEY SENSE", znamená být o krok vpřed před ostatními, ale i hrou samotnou.

Chcete výrazně zlepšit pohyb včetně herních činností v utkání? 

Pomocí testů a videozáznamu určíme jaké jsou parametry Vašeho bruslení v přímé jízdě, v oblouku, s kotoučem, v jízdě vpřed, v jízdě vzad, v přechodech,  jaký máte skluz, či akcceleraci a navrhneme podrobný plán tréninku tak, že Vaše parametry v poměrně krátké době výrazně zlepšíme a dáme Vám jasný důkaz - přesný čas! Díky přesnému času můžeme kdykoli přesně zjistit,  zda je trénink efektivní a zdali se hráč v daných parametrech zlepšil. Abychom mohli u sportovců co nejlépe sestavovat tréninkové plány, je nutné provádět kontrolu trénovanosti každého sportovce. K tomu nám slouží elektronicky měřené standardizované testy, které jsou zaměřeny na speciální činnosti v daném sportovním odvětví. Testování hráčů ledního hokeje je prováděno přímo na ledě a je zaměřeno na nejdůležitější aspekty herního výkonu. 

Moderní trendy hokejového bruslení jsou efektivně předávány v souvislostech s dalšími činnostmi - vedením kotouče, střelbou, situacemi jeden na jednoho, osobním soubojem, obrannými činnostmi, ale plně respektují jednotlivé zóny hrací plochy. Právě tato moderní výuka dokáže hráče nejvíce posunout v bruslení, neboť je specifická a zapadá do herních situací v samotném utkání. Právě u takto vedené výuky je zajištěn daleko větší transfer naučených dovedností než u klasické výuky. Naučíte se specifickému bruslení, které je shodné s bruslením v utkání právě proto má tato metoda takové výsledky a je používána u profesionálních hráčů. Tento prvek je uplatňován v každé výukové hodině! 

Dalším prvkem, který výrazně ovlivňuje hráčův pohyb v utkání jsou kondiční aspekty, které se snažíme cíleně ovlivnit během jednotlivých cvičení tak, aby simulovali zatížení hráče v utkání. Právě z tohoto důvodu dochází k monitorování srdečního tepu  u vybraných hráčů po celou dobu hodinového tréninku s následnou pečlivou analýzou zatížení v programu Pro Trainer. 

  

 

Write Product Review
No review available for this item.

Kontakty:

Komplexní informace  

Lukáš Hanzák

english, deutsch 

Tel.: +420  702 131 647

hanzak@hockeytalent.cz

Trenéři - náplň tréninků, rozdělení do kursů, skupin

Ing. Jaromír Pytlík

Tel.: +420 775 559 055 

Skype: hockeytalent,  pytlik@ferrax.eu

Účtárna - informace o platbách

Lenka Mihalová

Tel.: +420 775 590 049

Skype: ferrax.uctarna, mihalova@ferrax.eu