Domů / CZECH REPUBLIC
NABÍDKA

 

 

Nové platební metody

 

Odběr novinek
Dnes Vám radí

INFORMACE

Lukáš Hanzák

czech, english, deutsch

Tel.: +420 702 131 647 


Denisa Pytlíková  

info@hockeytalent.cz


TRÉNINK

Ing. Jaromír Pytlík

czech, deutsch

Tel.: +420 775 559 055
Skype: hockeytalent
pytlik@ferrax.eu


SLOVINSKO, ITÁLIE

Rok Pajič

english, slovenian

Tel.: +420 602 325 955
Skype: hockeytalentacademy

pajic@hockeytalent.cz


Informace o platbách

Lenka Mihalová

+420 775 590 049

Fax: +420 384 496 402

Skype: ferrax.uctarna

mihalova@ferrax.eu


Zastupování hráčů

HTA INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA


Žádné hodnocení. Kód: HTA017-01 Produktové číslo: 2017-08-06
Ta nejefektivnější a nejmodernější forma individuální výuky na ledě, kterou prošly i tváře HTA Martin Nečas a Jaromír Pytlík!
Dostupnost: Výuka je plně obsazena.
, plus doprava
HTA INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Jelikož jsme si vědomi úsilí rodičů i výše vynaložených prostředků na individuální výuku, budeme se snažit udělat vše potřebné pro celkový rozvoj daného hráče v bruslení, vedení kotouče, efektivním zakončení či dalších hokejových dovednostech. Individuální výuka HTA je výukou, kdy hráč je veden jedním trenérem specialistou na konkrétní dovednost. Velkou devizou individuální výuky Hockey Talent Academy je skutečnost, že během jedné výukové hodiny dochází k rotaci trenérů, čímž dosáhneme efektu, že v jedné hodině působí na hráče hned 4 různí specialisté pro bruslení, vedení kotouče, zakončení a pro herní cvičení, což je velkou výhodou. V této výuce používáme nejmodernější tréninkové systémy, jako jsou FIELDPOWER EDGE, THE BEST EDGE, FAST HANDS, 9 SCORING TARGET  a další

Zaměření výuky je dle potřeb konkrétního hráče. Abychom mohli zaručit výrazné zlepšení hráče, je nezbytně nutné pracovat postupně, systematicky s jasně stanovenou efektivní metodikou hlavním trenérem. Proto všem přihlášeným hráčům navrhujeme maximálně 2 hodiny výuky v jeden den. Jelikož získáte řadu informací o konkrétním hráči, doporučujeme spojit odstraňování špatných návyků i v "domácím režimu" pomocí doporučeného postupu. První hodina je vždy poznávací, kde zhodnotíme úroveň dovedností hráče a navrhneme Vám další postup přípravy v Hockey Talent Academy. Vzhledem k věku některých hráčů je vemi důležité, aby si uvědomil chybné návyky nejen hráč, ale i rodič. Je třeba si uvědomit, že daleko důležitější, "než to umět sám", je to hráče naučit! Pevně věříme, že efekt individuální výuky Vás nadchne a posune Vaše možnosti výrazně vpřed.... Stejným programem prošla i tvář projektu útočník Carolina Huricannes Martin Nečas nebo druhá tvář projektu draftovaná týmem New Jersey Devils Jaromír Pytlík.

Naprostou samozřejmostí je sledování rozvoje rychlostních schopností včetně kondičního efektu. Ve výuce nově používáme nejmodernější pomůcky, jako jsou sporttestery předního světového výrobce Polar včetně analytického tréninkového programu, elektronickou časomíru švýcarské výroby pro rychlostní trénink včetně analytického tréninkového programu. 

Přicházíme s novou nabídkou pro  specializovanou OFF - ICE výuku s individuálním přístupem. Hráči mají možnost kombinovat výuky na ledě s cílenou přípravou mimo led pod názvem OFF-ICE HOCKEY INDIVIDUAL (nutno objednat zvlášť). 

Cena výuky: Splatná na místě. Hráči ze stipendia HTA, klienti GMG, členové reprezentací U16, U17, U18, U20 - sleva 30%, hráči seniorských nejvyšších soutěží nebo reprezentace - sleva 50%. V případě, že se hráči přihlásí a trénují ve dvojici, platí každý z nich 70% ceny. V případě neúčasti na výuce a neomluvení se v předstihu min. 24 hod. je nutné uhradit storno poplatek ve výši 50% z ceny.

Místo výuky: Hockey Talent Center Telč, Tyršova ul.

Čas výuky: Možnosti časů jsou přesně vypsány výše ve variantách. Tréninková jednotka na ledě začíná dle času, který si zvolíte a rezervujete přes náš rezervační systém. Hráč je povinnen být cca 5 minut před začátkem tréninku připraven v kompletní hokejové výstroji a výzbroji na střídačce u ledové plochy. Vstoupit na led může až po příchodu trenérů, absolvuje 60 minutovou tréninkovou jednotku, která je zaměřena na rozvoj hokejových dovedností (bruslení, vedení kotouče, střelba, herní cvičení). 

Vše na jednom místě... 

woodwaytrainingHockey Talent Academy reaguje na světové trendy v přípravě hokejistů a dlouhodobě zařazuje světové novinky z tréninku do propracovaného programu, kterého využívají zejména mladí talentovaní hráči, ale stále častěji i řada profesionálů! Nejinak tomu bude i letos, kdy představíme úplně nový koncept OFF-ICE přípravy kombinované s ledem. Dlouho přemýšlíme nad skutečností, že každý z hráčů řeší části tréninku odděleně bez provázanosti a na několika místech což je časově značně náročné. Právě proto přicházíme s komplexním programem na jednom místě v Hockey Talent Academy v Telči. Tento program je k dispozici hráčům pod položkou OFF-ICE HOCKEY INDIVIDUAL. 

Projekt Hockey Talent Academy měl vždy inovátorský přístup a mnohdy to vypadalo jako by svým programem plaval proti evropskému proudu, avšak na druhé straně je možné spatřit velkou podobnost s přístupem zámořským, který výrazně formuje jednotlivce. Projekt dává možnosti využít bohatého programu a velmi dobrých tréninkových podmínek jednotlivými hráči v nové hale Hockey Talent Center Telč s cílem využít svého potenciálu. Projekt přichází pravidelně se světovými novinkami, které vychází z výzkumu, ale jsou zároveň podloženy výsledky a ty zařazuje do svého výukového procesu.

Svěřte svůj talent do správných rukou...

office 1Každý, kdo se trenérsky vzdělává, slyší během poměrně krátkého času od těch nejpovolanějších mnoho tréninkových doporučení a to mnohdy značně protichůdných: jednou běhat, jindy zase jezdit na kole, nebo pro změnu vůbec neběhat. A když už běhat, tak pouze krátké tratě nebo testovat a rozdělovat hráče podle toho, kdo zaběhne patnáctistovku pod pět minut, kontrolovat výkonnost testem VO2 max, Wingate testem nebo raději testovat specifickými testy na ledě se zaměřením na rychlost bruslení? Dělat v rámci OFF ICE objem a všestrannost, nebo naopak krátké intenzívní a specifické pohybové vzorce pro hokej? Samostatnou otázkou pak zůstává: jak velký je transfer těchto věcí do hry samotné? Neni výjimkou, že jeden odborník vidí velkou souvstažnost mezi během a bruslením, a jiný nikoliv. A nebylo by dokonce lepší část kondičního tréninku přesunout na led? Neměl by být kondiční trenér přítomen tréninkovým jednotkám na ledě s cílem je koordinovat, analyzovat jejich efekt a poté cíleně a vhodně doplnit kondiční přípravu jednotlivých hráčů mimo led? Myslíme si, že tento různorodý přístup dokáže málokdo z Vás rozklíčovat a natož potom ovlivnit, a proto jsme se rozhodli Vám to ulehčit a investovat poměrně rozsáhlé finance do modernizace funkčního "Hockey Gymu " přímo v Telči a vyjít ze zkušeností těch nejlepších zámořských kondičních trenérů. Vše lze zkombinovat do programu s ledem tak, aby Vám zabral co nejméně času. Věříme, že tuto změnu oceníte a bude dalším prvkem proč si pro svou přípravu vyberete právě Hockey Talent Academy!  

 


Pracujete na dovednostech a nedaří se Vám jej praktikovat ve hře?

Chcete výrazně zlepšit svoji hru v utkání? 

Pomocí úvodních testů a videozáznamu určíme, jaké jsou parametry Vašeho bruslení v přímé jízdě, v oblouku, s kotoučem, v jízdě vpřed, v jízdě vzad, v přechodech, jaký máte skluz či akceleraci a navrhneme podrobný plán tréninku tak, že Vaše parametry v poměrně krátké době výrazně zlepšíme a dáme Vám jasný důkaz - přesný čas! Díky přesnému času můžeme kdykoli přesně zjistit,  zda je trénink efektivní a zdali se hráč v daných parametrech zlepšil. Abychom mohli u sportovců co nejlépe sestavovat tréninkové plány, je nutné provádět kontrolu trénovanosti každého sportovce. K tomu nám slouží elektronicky měřené standardizované testy, které jsou zaměřeny na speciální činnosti v daném sportovním odvětví. Testování hráčů ledního hokeje je prováděno přímo na ledě a je zaměřeno na nejdůležitější aspekty herního výkonu. Testování je provedeno v úvodní hodině na vyžádání (1990 Kč), případně při kontrolním testování. 

Moderní trendy hokejového bruslení jsou efektivně předávány v souvislostech s dalšími činnostmi - vedením kotouče, střelbou, situacemi jeden na jednoho, osobním soubojem, obrannými činnostmi, ale plně respektují jednotlivé zóny hrací plochy. Právě tato moderní výuka dokáže hráče nejvíce posunout v bruslení, neboť je specifická a zapadá do herních situací v samotném utkání. Právě u takto vedené výuky je zajištěn daleko větší transfer naučených dovedností než u klasické výuky. Naučíte se specifickému bruslení, které je shodné s bruslením v utkání, právě proto má tato metoda takové výsledky a je používána u profesionálních hráčů. Tento prvek je uplatňován v každé výukové hodině!  

Dalším prvkem, který výrazně ovlivňuje hráčův pohyb v utkání jsou kondiční aspekty, které se snažíme cíleně ovlivnit během jednotlivých cvičení tak, aby simulovaly zatížení hráče v utkání. Právě z tohoto důvodu dochází k monitorování srdečního tepu hráče po celou dobu hodinového tréninku s následnou pečlivou analýzou zatížení v programu Pro Trainer. 
 
 

Nejdůležitější zpětná vazba pro hodnocení progresu hráče a efektivity výuky je herní projev v utkání.  Právě proto je dalším prvkem, který využíváme v procesu zlepšení konkrétního hráče, Videoanalýza herního výkonu v konkrétním utkání, která nám nastaví zrcadlo pro dovednostní projev a chování hráče v zápasech. Analýza je přehledně rozdělena na několik částí týkajících se zejména bruslení, vedení kotouče, zakončení, pohybu při ofenzívní činnosti, pohybu při defenzívní činnosti, herní kombinace, osobních soubojů, vhazování a následné reakce, blokování střel, prohřešků proti pravidlům a celkového zhodnocení herního projevu hráče. Videoanalýza je zpracována na vyžádání z dodaného záznamu. 

UKÁZKA KOMPLETNÍ VIDEOANALÝZY ZDE

V případě pravidelné spolupráce v průběhu sezóny se postup opakuje a porovnávají se výsledky. Tento program je určen pro hráče, kteří pravidelně využívají individuální výuku a chtějí mít dokonalý přehled o svém progresu.

Ta nejefektivnější a nejmodernější forma výuky dle posledních poznatků z oblasti tréninku nejen individuálních dovedností...

Malá ukázka herního projevu hráče, který se připravuje výhradně v rámci individuální výuky Hockey Talent Academy a hraje v postaršení o tři třídy...

Malá ukázka naší práce z Videoknihovny Hockey Talent Academy:

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Kontakty

INFORMACE
 

Valerie Hlinovská

Tel.: +420 774 724 243

hlinovska@hockeytalent.cz

SPORTOVNÍ ÚSEK
hlavní trenér

Jan Radosta

Tel.: +420 702 131 647

radosta@hockeytalent.cz

AUTOR PROJEKTU
metodik, hlavní trenér

Ing. Jaromír Pytlík

Tel.: +420 775 559 055

pytlik@ferrax.eu