Domů /
NABÍDKA

 

 

Nové platební metody

 

Odběr novinek
Dnes Vám radí

INFORMACE

Lukáš Hanzák

czech, english, deutsch

Tel.: +420 702 131 647 


Denisa Pytlíková  

info@hockeytalent.cz


TRÉNINK

Ing. Jaromír Pytlík

czech, deutsch

Tel.: +420 775 559 055
Skype: hockeytalent
pytlik@ferrax.eu


SLOVINSKO, ITÁLIE

Rok Pajič

english, slovenian

Tel.: +420 602 325 955
Skype: hockeytalentacademy

pajic@hockeytalent.cz


Informace o platbách

Lenka Mihalová

+420 775 590 049

Fax: +420 384 496 402

Skype: ferrax.uctarna

mihalova@ferrax.eu


Zastupování hráčů

Vytvoření vložek do bruslí na míru


Žádné hodnocení. Kód: HTA480
Produkt již není v prodeji
Vytvoření vložek do bruslí na míru

Diagnostika chodidel a vytvoření vložek Ferrax Hockey Custom na míru.

Vaše chodidla jsou....
Unikátní

Každé chodidlo má svou vlastní morfologii (délku, šířku, tvar). Často slyšíme o noze s vysokou, normální nebo nízkou klenbou, ale samozřejmě existuje velké množství kombinací délek, šířek a tvarů. Otisk každého chodidla je proto absolutně jedinečný. Proč nás tedy nutí nosit univerzální sériovou obuv?

Citlivé
Vaše nohy Vás nosí každý den. Jsou opravdovým senzorem, pomocí kterého dostáváte řadu informací pozitivních nebo negativních, které se dále přenáší Vaším tělem. Zažili jste někdy křeče, bolest svalů nebo zánět šlach?

Aktivní
Vaše nohy jsou téměř neustále v pohybu. Reagují na vaše povely. Přizpůsobují se aktuálnímu povrchu. Při velké zátěži se dokáží prodloužit až o 1,5 cm na délku. Měli jste někdy puchýře nebo otlaky?
Komplexní
Noha je složena z 28 kostí a obě nohy dohromady tvoří čtvrtinu celé kostry: 16-ti kloubů, 107 vazů a 27 svalů. Když jejich pevnost věkem nebo únavou klesá, mají Vaše nohy tendenci povolovat, deformovat a také se méně absorbují nárazy. Bolí Vás nohy? Zatím možná ne, ale ...
Vaše zdravé základy...
Nohy tvoří základ Vašeho těla a přitom celá jeho váha spočívá jen na několika cm 2 v ledním hokeji pak v kombinaci s bruslí ještě méně. Mají stabilizující, absorbující a pohonnou roli, a proto jsou základním faktorem pro udržení rovnováhy a správné funkce zbytku těla. Už vás napadlo, že právě chodidla jsou jedním z hlavních článků vašeho výkonu v ledním hokeji
?
 
Nový revoluční měřič nohou! S Feet Revelator můžete zjistit typ chodidla zákazníka v jediném okamžiku. Kromě zjištění velikosti chodidla zjistíte i jeho šířku. Nová Memory Sidas technologie. Jednoduché na použití: stačí otevřít a zavřít a tím vymažete otisk zákazníka a zařízení je okamžitě připraveno k dalšímu použití.

Komfort je právě zde...

SPECIÁLNÍ VLOŽKY

Nehledě na věk, druh sportu, aktivity nebo schopnosti, anatomicky tvarované 3D vložky jsou základem pohody celého těla. Ať už předtvarované nebo individuálně tvarované 3D vložky, personalizují obuv a přizpůsobují ji morfologii nohou a tak zajišťují perfektní spojení mezi obuví a chodidlem pro optimální komfort a výkon. Působí jako průvodce a stabilizátor a pomáhají Vaším chodidlům zajistit perfektní statickou a dynamickou funkci.

 

VHODNÁ OBUV
 

Ačkoliv pro každý sport nebo jinou aktivitu by jste měli zvolit vhodnou obuv (hokej, běh, fotbal, lyžování, chůze, práce atd.), nikdy tato obuv nemůže přesně reflektovat morfologii Vašich nohou. Obuv je vyráběna sériově, na univerzální kopyta, ale Vaše nohy přece mají svou vlastní morfologii. Nejsou to přece Vaše nohy, které by se měli přizpůsobit obuvi, ale naopak obuv by se měla přizpůsobit Vašim nohám!!!

 

KVALITNÍ PONOŽKY

Pohodlné: Vyrovnávají rozdílnosti mezi pravou a levou nohou. Vyztužené v místech většího namáhání tak, aby zabránily tvorbě puchýřů a otlaků. Tenké švy zabraňují kompresi.

Prodyšné: Zajišťují správnou teplotní regulaci Vašich nohou nezávisle na aktuálním ročním období a odvádějí vlhkost.

Vytvořte správné spojení mezi ...

1. VAŠIMI CHODIDLY

Váha celého Vašeho těla spočívá jen na pár cm2. Použitím vložek, které distribují tlak rovnoměrně po celé plošce nohy, eliminujete vznik otlaků puchýřů a křečí. Díky anatomicky tvarovaným 3D vložkám budete mít okamžitý trvající pocit komfortu. Jejich používání se stane samozřejmostí.

2. VAŠÍ OBUVÍ

Vaše nohy nejsou Vaše boty, jsou pouze jejich součást. Individuálně zhotovené vložky jsou spojením mezi obuví a Vaší nohou. Stabilizují a podporují chodidla jak v podélné, tak v příčné ose, a tudíž zabraňují svalové únavě. Vložky udržují chodidla v optimální pozici.

3. VAŠÍM TĚLEM

Protože chodidla jsou základem Vašeho těla, jejich pozice má vliv na celý Váš postoj. Když se věnujete pohybovým aktivitám, je nezbytné, aby byla dodržena perfektní harmonie a správné osové postavení mezi všemi částmi lidského těla. Použitím vložek zajistíte rovnováhu svalového řetězce a kostry a zabráníte tak bolestem a poškození kloubů. Nestabilní chodidlo může vést k nadměrné rotaci kolen, což má vliv na celý zbytek těla (bolest kolen, zad, kyčlí, krku).

Sportovní ortopedické vložky SIDAS

Tak, jako každý člověk má svou výšku, váhu a stavbu těla, tak i každé chodidlo má svou vlastní délku, šířku a tvar, tedy morfologii, a proto je unikátní a jedinečné. Bohužel obuv je vyráběna sériově na univerzální kopyta, ve většině případů jen s obyčejnou vkládací měkkou a plochou stélkou. Proto jedinou možností, jak individuálně přizpůsobit sériovou obuv morfologii Vaší nohy, je použití anatomicky tvarovaných 3D sportovních ortopedických vložek, které se stanou pojítkem mezi nohou a botou.
Nabízíme Vám proto sportovní ortopedické vložky SIDAS, které představují to nejlepší ve vývoji a výrobě vložek do obuvi. Svými vlastnostmi, konstrukcí a použitím materiálů řeší Vaši individuální morfologii. Je to ten nejlepší způsob, jak docílit toho, aby chodidla a obuv splynula v jedno a Vy jste byli schopni maximálně využít veškerých konstrukčních vlastností obuvi i vložek.
 
Sportovní ortopedické vložky poskytují mnoho výhod oproti obyčejným vložkám do bot. Například zabezpečují optimální tlakové rozložení chodidla po podložce, ideálně podpírají nožní klenbu a podstatně snižují riziko úrazu v oblasti nohy, kotníku a kolene.
 
 

SIDAS CUSTOM 100% tvarování na míru. Zákazník si podle speciálního postupu vyšlápne otisk svého chodidla do silikonových vaků na stroji HD VAC. Odsátím vzduchu vaky ztvrdnou a vytvoří se formy. Do těchto forem se vloží polotovary vložek, rozehřáté v tepelném zařízení na potřebnou teplotu pro tvarování a zákazník se na ně opět postaví. Po vychladnutí polotovarů získá zákazník 3D vložky vyrobené na míru přímo jen pro něj. Vložky se dále dají vyztužovat a upravovat.

Nejlepší je nyní ještě lepší. Nový HA VAC 2 je nejpřesnější systém jaký byl kdy vyroben. Nové silikonové vaky lze natáhnout až o 800%, aby se dokonale přizpůsobily a okopírovaly tvar chodidel.

Vložky SIDAS Custom WINTER HOCKEY jsou základním modelem tvarovatelné vložky pro lyžaře a hokejisty. Konstrukce byla vyvinuta tak, aby maximálně podporovala chodidlo po celé jeho plošce. Rozložením váhy na větší plochu plošky chodidla se toto stabilizuje a noha tak minimálně mění svůj tvar při zatížení. Minimalizuje vznik otlaků a puchýřů. Přidáním patního stabilizátoru dosáhnete dokonalejší stability vložky v obuvi. Vložka zlepšuje přenos energie do odrazu!

 

Pokud si tuto diagnostiku a tvorbu individuálních vložek objednáte, budeme Vás kontaktovat s nabídkou možných termínů. Tuto službu nabízíme na všech výukových campech Hockey Talent Academy, nebo individuálně v sídle firmy LIpolec 14, 38001 Dačice, Česká republika. Info: tel. 775559066

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Kontakty

INFORMACE
 

Valerie Hlinovská

Tel.: +420 774 724 243

hlinovska@hockeytalent.cz

SPORTOVNÍ ÚSEK
hlavní trenér

Jan Radosta

Tel.: +420 702 131 647

radosta@hockeytalent.cz

AUTOR PROJEKTU
metodik, hlavní trenér

Ing. Jaromír Pytlík

Tel.: +420 775 559 055

pytlik@ferrax.eu