Domů / ON-ICE TRAINING
NABÍDKA

 

Tomahawk je zpět!

 

Nové platební metody

 

Odběr novinek
Dnes Vám radí

INFORMACE

Lukáš Hanzák

czech, english, deutsch

Tel.: +420 702 131 647 


Denisa Pytlíková  

info@hockeytalent.cz


TRÉNINK

Ing. Jaromír Pytlík

czech, deutsch

Tel.: +420 775 559 055
Skype: hockeytalent
pytlik@ferrax.eu


SLOVINSKO, ITÁLIE

Rok Pajič

english, slovenian

Tel.: +420 602 325 955
Skype: hockeytalentacademy

pajic@hockeytalent.cz


Informace o platbách

Lenka Mihalová

+420 775 590 049

Fax: +420 384 496 402

Skype: ferrax.uctarna

mihalova@ferrax.eu


Zastupování hráčů

JP PROGRAM PRO


Žádné hodnocení. Kód: HTA1184 Produktové číslo: 2020-05-11
Program pro profesionály a hráče vrcholového hokeje
Dostupnost: Do programu se mohou přihlásit pouze hráči vybraných soutěží!
2.490 Kč , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Varianty JP PROGRAM PRO
JP PROGRAM PRO, 3+1 týden 10-14.8.2020 JP PROGRAM PRO, 3+1 týden 10-14.8.2020 Kód: HTA1184
Do programu se mohou přihlásit pouze hráči vybraných soutěží!
Program pro profesionály a hráče vrcholového hokeje
2.490 Kč
Detail
JP PROGRAM PRO, 3+1 týden 17-21.8.2020 JP PROGRAM PRO, 3+1 týden 17-21.8.2020 Kód: HTA1184
Do programu se mohou přihlásit pouze hráči vybraných soutěží!
Program pro profesionály a hráče vrcholového hokeje
2.490 Kč
Detail
JP PROGRAM PRO, 3+1 týden 24-28.8.2020 JP PROGRAM PRO, 3+1 týden 24-28.8.2020 Kód: HTA1184
Do programu se mohou přihlásit pouze hráči vybraných soutěží!
Program pro profesionály a hráče vrcholového hokeje
2.490 Kč
Detail
JP PROGRAM PRO, 3+1 týden 31.8-4.9.2020 JP PROGRAM PRO, 3+1 týden 31.8-4.9.2020 Kód: HTA1184
Do programu se mohou přihlásit pouze hráči vybraných soutěží!
Program pro profesionály a hráče vrcholového hokeje
2.490 Kč
Detail
JP PROGRAM PRO

JP program PRO

"Nabyl jsem pocitu, že pohyb, hokejové bruslení, potažmo technika bruslení je limitujícím faktorem všech dalších hokejových dovedností a tudiž i jedním z nejdůležitějších faktorů individuálního herního výkonu hráče, možná i proto vznikl tento program."

Tak jako každoročně se budou připravovat profesionální hráči z nejvyšších světových soutěží v programu Jaromíra Pytlíka. Program je určen hráčům hrající nejvyšší světové soutěže. Je komplexním programem s akcentem na pohyb s pomoci zlepšení techniky bruslení ve vztahu ke všem hokejovým dovednostem. Program je vždy v úterý a čtvrtek - 3+1 (3xON-ICE, 1xOFF-ICE), 4+1 (4xON-ICE, 1x OFF-ICE) po domluvě možno vložit i středu (1x OFF-ICE, 1x individuál ON-ICE), možnost využít ubytování na akademii 290 Kč/noc. Profesionálním hráčům umožníme v rámci OFF-ICE přípravy trénovat i dle svého individuálního plánu.


SKUPINA PRO 1 - hráči 18+ ze soutěží NHL, KHL, TELH, Liiga, SHL, AHL, NLA, DEL, WJC U20 

SKUPINA PRO 2 - CHL (OHL, QMJHL, WHL), USHL, hráči reprezentací U19, U18, U17, U16, NCAA, CHANCE liga, EBEL, Jr A SM, SM Liiga, SuperElit, MHL

Pokud jseš hráč nebo brankář výše uvedených soutěží (bez výjimek), můžeš se přidat. 

Cena výuky: Je splatná na místě. Hráči ze stipendia HTA, klienti GMG, členové reprezentací U16, U17, U18, U20, hráči seniorských nejvyšších soutěží sleva 30%, hráči NHL, seniorské reprezentace sleva 50%. 

Program JP PRO: 

ÚTERÝ 

13:00-14:00 / SPECIFIC OFF-ICE (posilovna)

16:30-17:30 / SPECIFIC ON-ICE (led)

ČTVRTEK 

10:00-11:00 / ON-ICE (led)

14:00-15:00 / ON-ICE (led)


Ukázka některých bruslařských cvičení v programu JP PRO

Ukázka některých bruslařských cvičení spojené s vedením kotouče v programu JP PRO

 

Moderní trendy hokejového bruslení jsou efektivně předávány v souvislostech s dalšími činnostmi - vedením kotouče, střelbou, situacemi jeden na jednoho, osobním soubojem, obrannými činnostmi, ale plně respektují jednotlivé zóny hrací plochy. Právě tato moderní výuka dokáže hráče nejvíce posunout v bruslení, neboť je specifická a zapadá do herních situací v samotném utkání. Právě u takto vedené výuky je zajištěn daleko větší transfer naučených dovedností než u klasického tréninku. Naučíte se specifickému bruslení, které je shodné s bruslením v utkání právě proto má tato metoda takové výsledky a je používána u profesionálních hráčů. Tento prvek je uplatňován v každé tréninkové jednotce!  

Dalším prvkem, který výrazně ovlivňuje hráčův pohyb v utkání jsou kondiční aspekty, které se snažíme cíleně ovlivnit během jednotlivých cvičení tak, aby simulovali zatížení hráče v utkání. Právě z tohoto důvodu dochází ve vybraných tréninkových jednotkách k monitorování srdečního tepu hráče po celou dobu hodinového tréninku s následnou pečlivou analýzou ve speciálním programu. 

 

Ukázka odporového tréninku kontroly hran s PRO rakouskou skupinou

 

Nejdůležitější zpětná vazba pro hodnocení progresu hráče a efektivity je herní projev v utkání.  Právě proto je dalším prvkem, který využíváme v procesu poznání konkrétního hráče, jsou videozáznamy z utkání které nám nastaví zrcadlo pro dovednostní projev a chování hráče v utkání. Tuto analýzu využíváme pouze u hráčů výkonnosti PRO 1. Analýza je přehledně rozdělena na několik částí týkajících se zejména: bruslení, vedení kotouče, zakončení, pohybu při ofenzívní činnosti, pohybu při defenzívní činnosti, herní kombinace, osobní souboje, vhazování a následná reakce, blokování střel, prohřešky proti pravidlům a celkové zhodnocení herního projevu hráče. Videoanalýza je zpracována na vyžádání z dodaného záznamu a je efektivním prostředkem jak přistupovat ke změně návyků u konkrétního hráče.  

UKÁZKA VIDEOANALÝZY 

V případě pravidelné spolupráce v průběhu sezóny se postup opakuje a porovnávají se výsledky. Tento program je určen pro hráče, kteří pravidelně využívají náš program a chtějí mít dokonalý přehled o svém progresu.

Jak zjistit bruslařské možnosti hráče?

Při dlouhodobé spolupráci pomocí testů a videozáznamu určíme jaké jsou parametry hráčova bruslení v přímé jízdě, v oblouku, s kotoučem, v jízdě vpřed, v jízdě vzad, v přechodech,  jaký má skluz, či akcceleraci a navrhneme podrobný plán tréninku tak, že parametry jeho bruslení v poměrně krátké době výrazně zlepšíme a dáme jasný důkaz - přesný čas z testování! Díky přesnému času můžeme kdykoli přesně zjistit,  zda je trénink efektivní a zdali se hráč v daných parametrech zlepšil. Abychom mohli u sportovců co nejlépe sestavovat tréninkové plány, je nutné provádět kontrolu trénovanosti každého sportovce. K tomu nám slouží elektronicky měřené standardizované testy, které jsou zaměřeny na speciální činnosti v daném sportovním odvětví. Testování hráčů ledního hokeje je prováděno přímo na ledě a je zaměřeno na nejdůležitější aspekty herního výkonu. Testování je provedeno u dlouhodobě spolupracujících hráčů a je prováděno jako kontrolním testování pro zhodnocení efektivity tréninkového programu. 

Vše na jednom místě... 

Hockey Talent Academy reaguje na světové trendy v přípravě hokejistů a dlouhodobě zařazuje světové novinky z tréninku do propracovaného programu, kterého využívají profesionálové! Můžete využít úplně nový koncept OFF-ICE přípravy kombinované s ledem. Dlouho přemýšlíme nad skutečností, že každý z hráčů řeší části tréninku odděleně bez provázanosti a na několika místech což je značně časově náročné. Právě proto přicházíme s komplexním programem na jednom místě v Hockey Talent Academy v Telči. 

Každý kdo se trenérsky vzdělává, slyší během poměrně krátkého času od těch nejpovolanějších mnoho tréninkových doporučení a to mnohdy značně protichůdných: jednou běhat, jindy zase jezdit na kole, nebo pro změnu vůbec neběhat. A když už běhat tak pouze krátké tratě nebo testovat a rozdělovat hráče podle toho kdo zaběhne patnáctistovku pod pět minut, kontrolovat výkonnost testem VO2 max, Wingate testem nebo raději testovat specifickými testy na ledě se zaměřením na rychlost bruslení? Dělat v rámci OFF ICE objem a všestrannost, nebo naopak krátké intenzívní a specifické pohybové vzorce pro hokej? Samostatnou otázkou pak zůstává: jak velký je transfer těchto věcí do hry samotné? Neni vyjímkou, že jeden odborník vidí velkou souvstažnost mezi během a bruslením a jiný nikoli. Jsme připraveni Vám s tím pomoci, víme co hokejisté potřebují k dokonalému pohybu a proto v našem rozvojovém programu najdete ty nejmodernější tréninkové prostředky které jsou dnes ve světě k dispozici, používají ti nejlepší z nejlepších :-)

woodwaytrainingTento komplexní přístup Vám nabízíme v rámci našeho programu mimo led, který probíhá neustále pod dohledem trenéra a je spojený s cíleným rozvojem pohybových schopností dle potřeb konkrétního hráče za použití velmi efektivních tréninkových systémů na rozvoj koordinace, výbušnosti, posílení CORE, zlepšení odrazu, rovnováhy. Používají je ti nejlepší světoví sportovci a nyní je můžete využít i Vy! Je jasné, že umožníme profesionálním hráčům trénovat i dle svého individuálního plánu. Hráči používají svůj pitný režim. 

 

Naše funkční posilovna je moderně vybavená komplexními tréninkovými systémy. Více jak 100m2 funkční posilovny je rozděleno na pět funkčních zón – STRENGHT, BALANCE, SPEED, CARDIO, AGILITY. Každá ze zón má svou funkci, je specificky vybavená a situovaná tak, aby byla dílčí a přesnou součástí celkového konceptu posilovny se zaměřením na hokej.

Tento speciální GYM je využíván v letních obdobích profesionálními hráči, dále ji využívá pod dohledem kondičního specialisty mládežnická akademie Ice Dragons Telč, Hockey Talent Academy a zejména individuální OFF-ICE tréninky hráčů, kteří cíleně pracují na svém výkonnostním růstu.  

V posilovně jsou k dispozici tréninkové systémy a pomůcky:

VERTIMAX (USA) - americký systém rozvoje rychlosti za použití expandérů používaný profesionálními sportovci a sprintérským týmem USA

FIELDPOWER (NETHERLAND)  -  systém rozvoje rychlosti a výbušnosti používaný profesionálními sportovci včetně hokejistů a rychlobruslařů

RSP INERTIAL (SPAIN) - speciální tréninkový systém pro rozvoj výbušnost a maximální síly, akce a reakce s monitoringem používaný profesionálními sportovci včetně hokejistů a rychlobruslařů

GIBBON SLACKLINE (GERMANY) - unikátní systém rozvoje rovnováhy používaný a navržený Jaromírem Pytlíkem ve speciální úpravě pro lední hokej a řadou profesionálních sportovců

PROSKATER (CANADA) - speciální trenažér upravující techniku bruslení, rovnováhu a silovou připravenost pro hokejové bruslení, systém používaný profesionálními sportovci

POWERSKATER (CANADA) - speciální trenažér upravující techniku bruslení a silovou připravenost pro hokejové bruslení a mladé hráče

SPEEDFIT (GERMANY) - speciální CURVE (prohnutý), lamelový  běžecký pás s gumovými články bez motorického pohonu vyžadující koordinaci, rovnováhu s možností plynule měnit a monitorovat frekvenci běhu, vzdálenost a rychlost, velmi šetrný k pohybovému aparátu 

PLYO SOFT BOX (UK)  - bezpečný a výkonnový systém měkkých boxů pro plyometrický trénink, který umožňuje měnit výšku skoků s cílem zlepšit odrazové schopnosti a explozivitu

SLIDE BOARD G1 (USA) - dlouhý kluzný pás pro korekci přenášení váhy a jejího transferu do techniky bruslení

FREELAP (SUI) – švýcarská digitální časomíra pro sprinterský a agility trénink  

SPORTESTERY POLAR (FINLAND)- pro monitorování srdeční frekvence používáme finské sporttestery

mySASY – jeden z nejmodernějších systémů používaný pro monitoring variability srdeční frekvence a odezvu na zátěž, diagnostický systém který maximalizuje výkon sportovce

       

Trénink probíhá v nové posilovně či sportovišti určeném kondičním trenérem - ulice Štěpnická 399, 588 56 Telč, GPS: 49.1864017N, 15.4552747E., cca 15 minut od haly volnou chůzí nemo autem 2 minuty, možno zaparkovat zdarma přímo v areálu akademie! Důležitý bod před SENIOR HOME zahnout do leva! 

Projekt Hockey Talent Academy měl vždy novátorský přístup a mnohdy to vypadalo jako by svým programem plaval proti evropskému proudu, avšak na druhé straně je možné spatřit velkou podobnost s přístupem zámořským, který výrazně formuje jednotlivce. Projekt dává možnosti využít bohatého programu a velmi dobrých tréninkových podmínek jednotlivými hráči v nové hale Hockey Talent Center Telč s cílem využít svého potenciálu. Projekt přichází pravidelně se světovými novinkami, které vychází z výzkumu, ale jsou zároveň podloženy výsledky a ty zařazuje do svého výukového procesu.

Svěřte svůj talent do správných rukou...

A nebylo by dokonce lepší část kondičního tréninku přesunout na led? Neměl by být kondiční trenér přítomen tréninkovým jednotkám na ledě  s cílem je koordinovat, analyzovat jejich efekt a poté cíleně vhodně doplnit kondiční přípravu jednotlivých hráčů mimo led? Myslíme si, že tento různorodý přístup dokáže málokdo z Vás rozklíčovat a natož potom ovlivnit a proto jsme se rozhodli Vám to ulehčit a investovat poměrně rozsáhlé finance do modernizace funkčního "Hockey Gymu " přímo v Telči a vyjít ze zkušeností těch nejlepších zámořských kondičních trenérů. Vše lze zkombinovat do programu s ledem tak, aby vám zabral co nejméně času. Věříme, že tuto změnu oceníte a bude dalším prvkem proč si pro svou přípravu vyberete právě Hockey Talent Academy!  

Cena výuky: Je splatná na místě. Hráči ze stipendia HTA, klienti GMG, členové reprezentací U16, U17, U18, U20, hráči seniorských nejvyšších soutěží sleva 30%, hráči NHL, seniorské reprezentace sleva 50%. 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Kontakty:

Komplexní informace  

Lukáš Hanzák

english, deutsch 

Tel.: +420  702 131 647

hanzak@hockeytalent.cz

Trenéři - náplň tréninků, rozdělení do kursů, skupin

Ing. Jaromír Pytlík

Tel.: +420 775 559 055 

Skype: hockeytalent,  pytlik@ferrax.eu

Účtárna - informace o platbách

Lenka Mihalová

Tel.: +420 775 590 049

Skype: ferrax.uctarnamihalova@ferrax.eu