Home /
Ferrax shop

 

New payment methods

 

Newsletter
Today is advising you

Ing. Jaromír Pytlík  deutsch

Tel.: +420 775 559 055
Skype status hockeytalent


 Mgr. Luboš Voříšek

Tel.: +420 734 200 909
Skype status hockeytalentacademy


For ITALY and SLOVENIEN camps

          Rok Pajic                      english, slovenian

Tel.: 602 325 955


For payments CZECH camps

CALL

+420 384 496 402

Testování hráčů na ledě


No ratings. Art.No.: HTA746 Product number: 2014-11-26
Testování hráčů ledního hokeje standardizovanými testy...
Availability: Low stock - order quickly!
43,04 € , plus Shipping
 
Testování hráčů na ledě

V dnešní době se žádný špičkový sportovní výkon neobejde bez kontroly efektivity tréninkového procesu. Abychom mohli u sportovců co nejlépe sestavovat tréninkové plány, je nutné provádět kontrolu trénovanosti každého sportovce. K tomu nám slouží elektronicky měřené standardizované testy, které jsou zaměřeny na speciální činnosti v daném sportovním odvětví. Testování hráčů ledního hokeje je prováděno přímo na ledě a je zaměřeno na nejdůležitější aspekty herního výkonu. Získáváme tak aktuální informace o konkrétním hráči, na jejichž základě jsou sestaveny tréninkové plány pro následující období.

Místo konání: ZS Pelhřimov

Cena: 1 990 Kč

Termín: Hráči jsou testováni v hodinách individuální výuky (pátek, neděle) po předchozí domluvě. Po Vašem objednání budete kontaktováni a společně vybereme vhodný termín pro testování (testování jednoho hráče trvá jednu hodinu). Testování provádíme u hráčů ročníku narození 2008 až po seniorskou kategorii.

Druhy standardizovaných testů pro hráče ledního hokeje:

Bruslení / akcelerace

Akcelerace, neboli zrychlení patří mezi nejdůležitější aspekty ledního hokeje. V dnešním moderním pojetí tohoto sportu se uplatňují hráči s rychlým a výbušným startem, kteří dokáží v krátkém časovém intervalu vyvinout maximální rychlost bruslení. Tento test je zaměřen právě na to, jak daný hráč umí zrychlit v přímé jízdě. Test je měřen elektronicky s přesností na setinu sekundy.

Bruslení / jízda v oblouku bez kotouče

Bruslení v oblouku je stejně důležité jako bruslení v přímé jízdě. Má zásadní vliv na celkovou rychlost hráče a je závislé na celé řadě faktorů. Velmi důležitá je technika bruslařského kroku v oblouku a technika překládání. Zapomínat nesmíme ani na fyziologické předpoklady a trénovanost hráčů. Test je měřen elektronicky s přesností na setinu sekundy.

Bruslení / jízda v oblouku s kotoučem

Bruslení v oblouku je stejně důležité jako bruslení v přímé jízdě. Má zásadní vliv na celkovou rychlost hráče a je závislé na celé řadě faktorů. Velmi důležitá je technika bruslařského kroku v oblouku a technika překládání. Zapomínat nesmíme ani na fyziologické předpoklady a trénovanost hráčů. Bruslení v obloukách s kotoučem vyžaduje zvýšené nároky na každého hráče. Uplatňují se tak nejen bruslařské dovednosti, ale také kvalita vedení kotouče. Test je měřen elektronicky s přesností na setinu sekundy.

Bruslení / jízda v oblouku vzad

Bruslení v oblouku v jízdě vzad je stejně důležité jako bruslení v přímé jízdě vzad. Má zásadní vliv na celkovou rychlost hráče a je závislé na celé řadě faktorů. Velmi důležitá je technika bruslařského kroku v oblouku a technika překládání. Zapomínat nesmíme ani na fyziologické předpoklady a trénovanost hráčů. Test je měřen elektronicky s přesností na setinu sekundy.

Bruslení / Komplexní standardizovaný test v jízdě vpřed

Jedná se o komplexní test bruslení, při kterém je důležitá jak jízda v přímé jízdě, tak jízda v oblouku. Důležitá je efektivní technika bruslařského kroku, plynulost provedení a celková kondiční připravenost daného hráče. Test je měřen elektronicky s přesností na setinu sekundy.

Bruslení / Transition

Jedná se o bruslení v přechodech z jízdy vpřed do jízdy vzad a z jízdy vzad do jízdy vpřed. Je to činnost, ke které dochází několikrát během každého utkání. Výrazně tak ovlivňuje herní výkon každého hráče. Pokud hokejista zvládá tyto přechody technicky správně a dokáže je v patřičné rychlosti využívat, získává výhodu před ostatními. Test je měřen elektronicky s přesností na setinu sekundy.

Bruslení / transition s kotoučem

Jedná se o bruslení s kotoučem v přechodech z jízdy vpřed do jízdy vzad a z jízdy vzad do jízdy vpřed. Je to činnost, ke které dochází několikrát během každého utkání. Výrazně tak ovlivňuje herní výkon každého hráče. Pokud hokejista zvládá tyto přechody technicky správně a dokáže je v patřičné rychlosti využívat, získává výhodu před ostatními. Test je měřen elektronicky s přesností na setinu sekundy.

Stickhandling

Tento standardizovaný test je zaměřen na komplexní vedení kotouče, dribling, vedení kotouče v oblouku a kličkování. Je spojen s bruslařskými dovednostmi a vyžaduje po hráčích vedení kotouče v přímé jízdě vpřed, v přímé jízdě vzad i v jízdě oblouku. Důležitá je efektivní technika vedení kotouče, její spojení s bruslením a plynulost provedení. Test je měřen elektronicky s přesností na setinu sekundy.

Write Product Review
No review available for this item.

CONTACTS

INFORMATIONS
 

Valerie Hlinovská

Tel.: +420 774 724 243

hlinovska@hockeytalent.cz

SPORTS SECTION
head coach

Jan Radosta

Tel.: +420 702 131 647

radosta@hockeytalent.cz

PROJECT AUTHOR
methodology specialist, head coach

Ing. Jaromír Pytlík

Tel.: +420 775 559 055

pytlik@ferrax.eu