Home / CZECH REPUBLIC
Ferrax shop

 

New payment methods

 

Newsletter
Today is advising you

Ing. Jaromír Pytlík  deutsch

Tel.: +420 775 559 055
Skype status hockeytalent


 Mgr. Luboš Voříšek

Tel.: +420 734 200 909
Skype status hockeytalentacademy


For ITALY and SLOVENIEN camps

          Rok Pajic                      english, slovenian

Tel.: 602 325 955


For payments CZECH camps

CALL

+420 384 496 402

JP PROGRAM PRO


No ratings. Art.No.: HTA1184 Product number: 2020-05-11
Ta nejefektivnější a nejmodernější forma individuální výuky na ledě i mimo něj.
Vendor
Availability: Low stock - order quickly!
303,91 € , plus Shipping
 
back to main product JP PROGRAM PRO
Other variants of: JP PROGRAM PRO
JP PROGRAM PRO JP PROGRAM PRO Art.No.: HTA1184
Low stock - order quickly!
Ta nejefektivnější a nejmodernější forma individuální výuky na ledě i mimo něj.
303,91 €
more Info
JP PROGRAM PRO JP PROGRAM PRO Art.No.: HTA1184
Low stock - order quickly!
Ta nejefektivnější a nejmodernější forma individuální výuky na ledě i mimo něj.
303,91 €
more Info
JP PROGRAM PRO JP PROGRAM PRO Art.No.: HTA1184
Low stock - order quickly!
Ta nejefektivnější a nejmodernější forma individuální výuky na ledě i mimo něj.
303,91 €
more Info
JP PROGRAM PRO

JP program PRO

Tak jako každoročně se budou připravovat profesionální hráči z nejvyšších světových soutěží v programu Jaromíra Pytlíka. Program je určen hráčům hrající nejvyšší světové soutěže. Je komplexním programem s akcentem na pohyb s pomoci zlepšení techniky bruslení ve vztahu ke všem hokejovým dovednostem. Jedná se celkově o 4 tréninkové jednotky v týdnu (3+2), tři ledy a dvě specifické OFF-ICE pro podporu bruslení ÚTERÝ (OFF-ICE 10:00-11:30 a led 16:30), STŘEDA (1x OFF ICE), ČTVRTEK (dva ledy 10:00 a 14:00).

PRO 1 - hráči 18+ ze soutěží NHL, KHL, TELH, Liiga, SHL, AHL, NLA, DEL, WJC U20 

PRO 2 - hráči 16+ ze soutěží EBEL, CHANCE liga, CHL (OHL, QMJHL, WHL), USHL, NCAA, Jr A SM, SM Liiga, SuperElit, MHL

Pokud jseš hráč nebo brankář výše uvedených soutěží (bez výjimek), můžeš se přidat. Možnosti - úterý (led 16:30), středa specifická OFF-ICE, čtvrtek (vždy dva ledy 10:00 a 14:00) a to od 11.5.2020.

Ukázka některých bruslařských cvičení v programu JP PRO

Ukázka některých bruslařských cvičení spojené s vedením kotouče v programu JP PRO

 

Moderní trendy hokejového bruslení jsou efektivně předávány v souvislostech s dalšími činnostmi - vedením kotouče, střelbou, situacemi jeden na jednoho, osobním soubojem, obrannými činnostmi, ale plně respektují jednotlivé zóny hrací plochy. Právě tato moderní výuka dokáže hráče nejvíce posunout v bruslení, neboť je specifická a zapadá do herních situací v samotném utkání. Právě u takto vedené výuky je zajištěn daleko větší transfer naučených dovedností než u klasického tréninku. Naučíte se specifickému bruslení, které je shodné s bruslením v utkání právě proto má tato metoda takové výsledky a je používána u profesionálních hráčů. Tento prvek je uplatňován v každé tréninkové jednotce!  

Dalším prvkem, který výrazně ovlivňuje hráčův pohyb v utkání jsou kondiční aspekty, které se snažíme cíleně ovlivnit během jednotlivých cvičení tak, aby simulovali zatížení hráče v utkání. Právě z tohoto důvodu dochází ve vybraných tréninkových jednotkách k monitorování srdečního tepu hráče po celou dobu hodinového tréninku s následnou pečlivou analýzou ve speciálním programu. 

 

Ukázka odporového tréninku kontroly hran s PRO rakouskou skupinou

 

Nejdůležitější zpětná vazba pro hodnocení progresu hráče a efektivity je herní projev v utkání.  Právě proto je dalším prvkem, který využíváme v procesu poznání konkrétního hráče, která nám nastaví zrcadlo pro dovednostní projev a chování hráče v utkání. Analýza je přehledně rozdělena na několik částí týkajících se zejména: bruslení, vedení kotouče, zakončení, pohybu při ofenzívní činnosti, pohybu při defenzívní činnosti, herní kombinace, osobní souboje, vhazování a následná reakce, blokování střel, prohřešky proti pravidlům a celkové zhodnocení herního projevu hráče. Videoanalýza je zpracována na vyžádání z dodaného záznamu a je efektivním prostředkem jak přistupovat ke změně návyků u konkrétního hráče.  

UKÁZKA VIDEOANALÝZY 

V případě pravidelné spolupráce v průběhu sezóny se postup opakuje a porovnávají se výsledky. Tento program je určen pro hráče, kteří pravidelně využívají náš program a chtějí mít dokonalý přehled o svém progresu.

Jak zjistit bruslařské možnosti hráče?

Při dlouhodobé spolupráci pomocí testů a videozáznamu určíme jaké jsou parametry hráčova bruslení v přímé jízdě, v oblouku, s kotoučem, v jízdě vpřed, v jízdě vzad, v přechodech,  jaký má skluz, či akcceleraci a navrhneme podrobný plán tréninku tak, že parametry jeho bruslení v poměrně krátké době výrazně zlepšíme a dáme jasný důkaz - přesný čas z testování! Díky přesnému času můžeme kdykoli přesně zjistit,  zda je trénink efektivní a zdali se hráč v daných parametrech zlepšil. Abychom mohli u sportovců co nejlépe sestavovat tréninkové plány, je nutné provádět kontrolu trénovanosti každého sportovce. K tomu nám slouží elektronicky měřené standardizované testy, které jsou zaměřeny na speciální činnosti v daném sportovním odvětví. Testování hráčů ledního hokeje je prováděno přímo na ledě a je zaměřeno na nejdůležitější aspekty herního výkonu. Testování je provedeno u dlouhodobě spolupracujících hráčů a je prováděno jako kontrolním testování pro zhodnocení efektivity tréninkového programu. 

Vše na jednom místě... 

Hockey Talent Academy reaguje na světové trendy v přípravě hokejistů a dlouhodobě zařazuje světové novinky z tréninku do propracovaného programu, kterého využívají profesionálové! Můžete využít úplně nový koncept OFF-ICE přípravy kombinované s ledem. Dlouho přemýšlíme nad skutečností, že každý z hráčů řeší části tréninku odděleně bez provázanosti a na několika místech což je značně časově náročné. Právě proto přicházíme s komplexním programem na jednom místě v Hockey Talent Academy v Telči. 

Každý kdo se trenérsky vzdělává, slyší během poměrně krátkého času od těch nejpovolanějších mnoho tréninkových doporučení a to mnohdy značně protichůdných: jednou běhat, jindy zase jezdit na kole, nebo pro změnu vůbec neběhat. A když už běhat tak pouze krátké tratě nebo testovat a rozdělovat hráče podle toho kdo zaběhne patnáctistovku pod pět minut, kontrolovat výkonnost testem VO2 max, Wingate testem nebo raději testovat specifickými testy na ledě se zaměřením na rychlost bruslení? Dělat v rámci OFF ICE objem a všestrannost, nebo naopak krátké intenzívní a specifické pohybové vzorce pro hokej? Samostatnou otázkou pak zůstává: jak velký je transfer těchto věcí do hry samotné? Neni vyjímkou, že jeden odborník vidí velkou souvstažnost mezi během a bruslením a jiný nikoli. Jsme připraveni Vám s tím pomoci, víme co hokejisté potřebují k dokonalému pohybu a proto v našem rozvojovém programu najdete ty nejmodernější tréninkové prostředky které jsou dnes ve světě k dispozici, používají ti nejlepší z nejlepších :-)

woodwaytrainingTento komplexní přístup Vám nabízíme v rámci našeho programu mimo led, který probíhá neustále pod dohledem trenéra a je spojený s cíleným rozvojem pohybových schopností dle potřeb konkrétního hráče za použití velmi efektivních tréninkových systémů na rozvoj koordinace, výbušnosti, posílení CORE, zlepšení odrazu, rovnováhy. Používají je ti nejlepší světoví sportovci a nyní je můžete využít i Vy! Je jasné, že vše má svůj čas a proto budeme obsah cíleně upravovat dle potřeb hráče. Hráči budou mít s sebou svůj pitný režim. 

 

Naše funkční posilovna je moderně vybavená komplexními tréninkovými systémy. Více jak 100m2 funkční posilovny je rozděleno na pět funkčních zón – STRENGHT, BALANCE, SPEED, CARDIO, AGILITY. Každá ze zón má svou funkci, je specificky vybavená a situovaná tak, aby byla dílčí a přesnou součástí celkového konceptu posilovny se zaměřením na hokej.

Tento speciální GYM je využíván v letních obdobích profesionálními hráči, dále ji využívá pod dohledem kondičního specialisty mládežnická akademie Ice Dragons Telč, Hockey Talent Academy a zejména individuální OFF-ICE tréninky hráčů, kteří cíleně pracují na svém výkonnostním růstu.  

V posilovně jsou k dispozici tréninkové systémy a pomůcky:

VERTIMAX (USA) - americký systém rozvoje rychlosti za použití expandérů používaný profesionálními sportovci a sprintérským týmem USA

FIELDPOWER (NETHERLAND)  -  systém rozvoje rychlosti a výbušnosti používaný profesionálními sportovci včetně hokejistů a rychlobruslařů

RSP INERTIAL (SPAIN) - speciální tréninkový systém pro rozvoj výbušnost a maximální síly, akce a reakce s monitoringem používaný profesionálními sportovci včetně hokejistů a rychlobruslařů

GIBBON SLACKLINE (GERMANY) - unikátní systém rozvoje rovnováhy používaný a navržený Jaromírem Pytlíkem ve speciální úpravě pro lední hokej a řadou profesionálních sportovců

PROSKATER (CANADA) - speciální trenažér upravující techniku bruslení, rovnováhu a silovou připravenost pro hokejové bruslení, systém používaný profesionálními sportovci

POWERSKATER (CANADA) - speciální trenažér upravující techniku bruslení a silovou připravenost pro hokejové bruslení a mladé hráče

SPEEDFIT (GERMANY) - speciální CURVE (prohnutý), lamelový  běžecký pás s gumovými články bez motorického pohonu vyžadující koordinaci, rovnováhu s možností plynule měnit a monitorovat frekvenci běhu, vzdálenost a rychlost, velmi šetrný k pohybovému aparátu 

PLYO SOFT BOX (UK)  - bezpečný a výkonnový systém měkkých boxů pro plyometrický trénink, který umožňuje měnit výšku skoků s cílem zlepšit odrazové schopnosti a explozivitu

SLIDE BOARD G1 (USA) - dlouhý kluzný pás pro korekci přenášení váhy a jejího transferu do techniky bruslení

FREELAP (SUI) – švýcarská digitální časomíra pro sprinterský a agility trénink  

SPORTESTERY POLAR (FINLAND)- pro monitorování srdeční frekvence používáme finské sporttestery

mySASY – jeden z nejmodernějších systémů používaný pro monitoring variability srdeční frekvence a odezvu na zátěž, diagnostický systém který maximalizuje výkon sportovce

       

Trénink probíhá v nové posilovně - ulice Štěpnická 399, 588 56 Telč, GPS: 49.1864017N, 15.4552747E., cca 15 minut od haly volnou chůzí nemo autem 2 minuty, možno zaparkovat zdarma přímo v areálu akademie! Důležitý bod před SENIOR HOME zahnout do leva! 

Projekt Hockey Talent Academy měl vždy novátorský přístup a mnohdy to vypadalo jako by svým programem plaval proti evropskému proudu, avšak na druhé straně je možné spatřit velkou podobnost s přístupem zámořským, který výrazně formuje jednotlivce. Projekt dává možnosti využít bohatého programu a velmi dobrých tréninkových podmínek jednotlivými hráči v nové hale Hockey Talent Center Telč s cílem využít svého potenciálu. Projekt přichází pravidelně se světovými novinkami, které vychází z výzkumu, ale jsou zároveň podloženy výsledky a ty zařazuje do svého výukového procesu.

Svěřte svůj talent do správných rukou...

A nebylo by dokonce lepší část kondičního tréninku přesunout na led? Neměl by být kondiční trenér přítomen tréninkovým jednotkám na ledě  s cílem je koordinovat, analyzovat jejich efekt a poté cíleně vhodně doplnit kondiční přípravu jednotlivých hráčů mimo led? Myslíme si, že tento různorodý přístup dokáže málokdo z Vás rozklíčovat a natož potom ovlivnit a proto jsme se rozhodli Vám to ulehčit a investovat poměrně rozsáhlé finance do modernizace funkčního "Hockey Gymu " přímo v Telči a vyjít ze zkušeností těch nejlepších zámořských kondičních trenérů. Vše lze zkombinovat do programu s ledem tak, aby vám zabral co nejméně času. Věříme, že tuto změnu oceníte a bude dalším prvkem proč si pro svou přípravu vyberete právě Hockey Talent Academy!  

Cena výuky: Je splatná na místě. Hráči ze stipendia HTA, klienti GMG, členové reprezentací U16, U17, U18, U20, hráči seniorských nejvyšších soutěží sleva 30%, hráči seniorské reprezentace sleva 50%. 

Write Product Review
No review available for this item.

CONTACTS

INFORMATIONS
 

Valerie Hlinovská

Tel.: +420 774 724 243

hlinovska@hockeytalent.cz

SPORTS SECTION
head coach

Jan Radosta

Tel.: +420 702 131 647

radosta@hockeytalent.cz

PROJECT AUTHOR
methodology specialist, head coach

Ing. Jaromír Pytlík

Tel.: +420 775 559 055

pytlik@ferrax.eu