Home / CZECH REPUBLIC
Ferrax shop

 

New payment methods

 

Newsletter
Today is advising you

Ing. Jaromír Pytlík  deutsch

Tel.: +420 775 559 055
Skype status hockeytalent


 Mgr. Luboš Voříšek

Tel.: +420 734 200 909
Skype status hockeytalentacademy


For ITALY and SLOVENIEN camps

          Rok Pajic                      english, slovenian

Tel.: 602 325 955


For payments CZECH camps

CALL

+420 384 496 402

HTA INDIVIDUAL TRAINING


No ratings. Art.No.: HTA017-01 Product number: 2017-08-06
Ta nejefektivnější a nejmodernější forma individuální výuky na ledě i mimo něj.
Availability: SOLD OUT...
0,00 € , plus Shipping
compare Please login to access Wish List.
HTA INDIVIDUAL TRAINING

Jelikož jsme si vědomi úsilí rodičů i výše vynaložených prostředků na individuální výuku, budeme se snažit udělat vše potřebné pro celkový rozvoj daného hráče v bruslení, vedení kotouče, efektivním zakončení či dalších hokejových dovednostech. Individuální výuka HTA je výukou, kdy hráč je veden jedním trenérem specialistou na konkrétní dovednost. Velkou devizou individuální výuky Hockey Talent Academy je skutečnost, že během jedné výukové hodiny dochází k rotaci trenérů, čímž dosáhneme efektu, že v jedné hodině působí na hráče hned 4 různí specialisté pro bruslení, vedení kotouče, skórování (střelby) a pro herní cvičení, což je velkou výhodou. V této výuce používáme nejmodernější tréninkové systémy jako jsou FIELDPOWER EDGE, THE BEST EDGE, FAST HANDS, 9 SCORING TARGET  a další

3Zaměření výuky je dle potřeb konkrétního hráče. Abychom mohli zaručit výrazné zlepšení hráče , je nezbytně nutné pracovat postupně, systematicky s jasně stanovenou efektivní metodikou hlavním trenérem. Proto všem přihlášeným hráčům navrhujeme maximálně 2 hodiny výuky v jeden den. Jelikož získáte řadu informací o konkrétním hráči, doporučujeme spojit odstraňování špatných návyků i v "domácím režimu" pomocí doporučeného postupu. První hodina je vždy poznávací, kde zhodnotíme úroveň dovedností hráče a navrhneme Vám další postup přípravy v Hockey Talent Academy. Vzhledem k věku některých hráčů je vemi důležité,a by si uvědomil chybné návyky nejen hráč, ale i rodič. Je třeba si uvědomit, že daleko důležitější "než to umět sám" je to hráče naučit! Pevně věříme, že efekt individuální výuky Vás nadchne a posune Vaše možnosti výrazně vpřed.... 

Úplnou samozřejmostí je sledování rozvoje rychlostních schopností včetně kondičního efektu. Ve výuce nově používáme nejmodernější pomůcky jako jsou sporttestery předního světového výrobce Polar včetně analytického tréninkového programu, elektronickou časomíru švýcarské výroby pro rychlostní trénink včetně analytického tréninkového programu. 

Od srpna 2019 přicházíme s novou nabídkou pro  specializovanou OFF - ICE výuku s individuálním přístupem. Hráči mají možnost kombinovat výuky na ledě s cílenou přípravou mimo led pod názvem OFF-ICE HOCKEY INDIVIDUAL (nutno objednat zvlášť). 

Cena výuky: Je splatná na místě. Hráči ze stipendia HTA, klienti GMG, členové reprezentací U16, U17, U18, U20 sleva 30%, hráči seniorských nejvyšších soutěží nebo reprezentace sleva 50%. V případě, že se hráči přihlásí a trénují ve dvojici, platí každý z nich 70% ceny. Možno uplatnit pouze jednu slevu, slevy se nesčítají.

Místo výuky: Hockey Talent Center Telč, Tyršova ul.

Čas výuky: Možnosti časů jsou přesně vypsány níže ve variantách. Tréninková jednotka na ledě začíná dle času, který si zvolíte a rezervujete přes náš rezervační systém. Hráč je povinnen být cca 5 minut před začátkem tréninku připraven v kompletní hokejové výstroji a výzbroji na střídačce u ledové plochy. Vstoupit na led může až po příchodu trenérů, absolvuje 60 minutovou TJ, která je zaměřena na rozvoj hokejových dovedností (bruslení, vedení kotouče, střelba, herní cvičení). 

Vše na jednom místě... 

woodwaytrainingHockey Talent Academy reaguje na světové trendy v přípravě hokejistů a dlouhodobě zařazuje světové novinky z tréninku do propracovaného programu, kterého využívají zejména mladí talentovaní hráči, ale stále častěji i řada profesionálů! Nejinak tomu bude i letos, kdy představíme úplně nový koncept OFF-ICE přípravy kombinované s ledem. Dlouho přemýšlíme nad skutečností, že každý z hráčů řeší části tréninku odděleně bez provázanosti a na několika místech což je značně časově náročné. Právě proto přicházíme s komplexním programem na jednom místě v Hockey Talent Academy v Telči. Tento program bude k dispozici hráčům od srpna 2019 pod položkou OFF-ICE HOCKEY INDIVIDUAL 

Projekt Hockey Talent Academy měl vždy novátorský přístup a mnohdy to vypadalo jako by svým programem plaval proti evropskému proudu, avšak na druhé straně je možné spatřit velkou podobnost s přístupem zámořským, který výrazně formuje jednotlivce. Projekt dává možnosti využít bohatého programu a velmi dobrých tréninkových podmínek jednotlivými hráči v nové hale Hockey Talent Center Telč s cílem využít svého potenciálu. Projekt přichází pravidelně se světovými novinkami, které vychází z výzkumu, ale jsou zároveň podloženy výsledky a ty zařazuje do svého výukového procesu.

Svěřte svůj talent do správných rukou...

office 1Každý kdo se trenérsky vzdělává, slyší během poměrně krátkého času od těch nejpovolanějších mnoho tréninkových doporučení a to mnohdy značně protichůdných: jednou běhat, jindy zase jezdit na kole, nebo pro změnu vůbec neběhat. A když už běhat tak pouze krátké tratě nebo testovat a rozdělovat hráče podle toho kdo zaběhne patnáctistovku pod pět minut, kontrolovat výkonnost testem VO2 max, Wingate testem nebo raději testovat specifickými testy na ledě se zaměřením na rychlost bruslení? Dělat v rámci OFF ICE objem a všestrannost, nebo naopak krátké intenzívní a specifické pohybové vzorce pro hokej? Samostatnou otázkou pak zůstává: jak velký je transfer těchto věcí do hry samotné? Neni vyjímkou, že jeden odborník vidí velkou souvstažnost mezi během a bruslením a jiný nikoli. A nebylo by dokonce lepší část kondičního tréninku přesunout na led? Neměl by být kondiční trenér přítomen tréninkovým jednotkám na ledě  s cílem je koordinovat, analyzovat jejich efekt a poté cíleně vhodně doplnit kondiční přípravu jednotlivých hráčů mimo led? Myslíme si, že tento různorodý přístup dokáže málokdo z Vás rozklíčovat a natož potom ovlivnit a proto jsme se rozhodli Vám to ulehčit a investovat poměrně rozsáhlé finance do modernizace funkčního "Hockey Gymu " přímo v Telči a vyjít ze zkušeností těch nejlepších zámořských kondičních trenérů. Vše lze zkombinovat do programu s ledem tak, aby vám zabral co nejméně času. Věříme, že tuto změnu oceníte a bude dalším prvkem proč si pro svou přípravu vyberete právě Hockey Talent Academy!  

 


Pracujete na dovednostech a nedaří se Vám jej praktikovat ve hře?

Chcete výrazně zlepšit svoji hru v utkání? 

Pomocí úvodních testů a videozáznamu určíme jaké jsou parametry Vašeho bruslení v přímé jízdě, v oblouku, s kotoučem, v jízdě vpřed, v jízdě vzad, v přechodech,  jaký máte skluz, či akcceleraci a navrhneme podrobný plán tréninku tak, že Vaše parametry v poměrně krátké době výrazně zlepšíme a dáme Vám jasný důkaz - přesný čas! Díky přesnému času můžeme kdykoli přesně zjistit,  zda je trénink efektivní a zdali se hráč v daných parametrech zlepšil. Abychom mohli u sportovců co nejlépe sestavovat tréninkové plány, je nutné provádět kontrolu trénovanosti každého sportovce. K tomu nám slouží elektronicky měřené standardizované testy, které jsou zaměřeny na speciální činnosti v daném sportovním odvětví. Testování hráčů ledního hokeje je prováděno přímo na ledě a je zaměřeno na nejdůležitější aspekty herního výkonu. Testování je provedeno v úvodní hodině na vyžádání (1990 Kč), případně při kontrolním testování. 

Moderní trendy hokejového bruslení jsou efektivně předávány v souvislostech s dalšími činnostmi - vedením kotouče, střelbou, situacemi jeden na jednoho, osobním soubojem, obrannými činnostmi, ale plně respektují jednotlivé zóny hrací plochy. Právě tato moderní výuka dokáže hráče nejvíce posunout v bruslení, neboť je specifická a zapadá do herních situací v samotném utkání. Právě u takto vedené výuky je zajištěn daleko větší transfer naučených dovedností než u klasické výuky. Naučíte se specifickému bruslení, které je shodné s bruslením v utkání právě proto má tato metoda takové výsledky a je používána u profesionálních hráčů. Tento prvek je uplatňován v každé výukové hodině!  

Dalším prvkem, který výrazně ovlivňuje hráčův pohyb v utkání jsou kondiční aspekty, které se snažíme cíleně ovlivnit během jednotlivých cvičení tak, aby simulovali zatížení hráče v utkání. Právě z tohoto důvodu dochází k monitorování srdečního tepu hráče po celou dobu hodinového tréninku s následnou pečlivou analýzou zatížení v programu Pro Trainer. 

 

 

Nejdůležitější zpětná vazba pro hodnocení progresu hráče a efektivity mé výuky je herní projev v utkání.  Právě proto je dalším prvkem, který využíváme v procesu zlepšení konkrétního hráče je Videoanalýza herního výkonu v konkrétním utkání, která nám nastaví zrcadlo pro dovednostní projev a chování hráče v utkání. Analýza je přehledně rozdělena na několik částí týkajících se zejména: bruslení, vedení kotouče, zakončení, pohybu při ofenzívní činnosti, pohybu při defenzívní činnosti, herní kombinace, osobní souboje, vhazování a následná reakce, blokování střel, prohřešky proti pravidlům a celkové zhodnocení herního projevu hráče. Videoanalýza je zpracována na vyžádání z dodaného záznamu. 

UKÁZKA KOMPLETNÍ VIDEOANALÝZY ZDE

V případě pravidelné spolupráce v průběhu sezóny se postup opakuje a porovnávají se výsledky. Tento program je určen pro hráče, kteří pravidelně využívají individuální výuku a chtějí mít dokonalý přehled o svém progresu.

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ DÁVAJÍ PŘEDNOST ORIGINÁLU!

Hráči, kteří využili programu Hockey Talent Academy:

U16 Czech Republic

Havránek Tomáš, '98 Forward
Kachyňa Ondřej, 98, Defenseman
Hrala Kryštof, '98 Forward
Zukal Lukáš, '98 Defenseman
Polák Tom, '98 Forward
Budík Vojtěch, '98 Defenseman
Klusáček Daniel ´99 Defenseman
Kalaj Adam, ´99 Forward
Wojnar Jakub, ´99 Forward
Machala Ondřej, ´99 Forward
Zadina Filip, ´99 Forward
Frydrych Lukáš, ´99 Forward
Vomáčka Tomáš, ´99 Goalie
Kaut Martin, ´99 Forward
Nečas Martin, ´99 Forward
Trejbal Ondřej, ´99 Defenseman
Pařík Michal, ´98 Defenseman

U16 Slovak Republic

Matúš Iľko, ´99 Forward
Adam Liška, ´99 Forward
Juraj Ovečka, ´99 Goalie
Dominik Verbický, ´99 Forward
Samuel Solenský, '98 Forward
Jakub Köver, '99 Forward
Sebastián Šmida, '98 Forward
Samuel Rudy, '98 Defenseman
Kamil Ondráš, '98 Goalie
Adam Nechaj, '98 Forward
Richard Miščík, '98 Forward
Samuel Fereta, '98 Forward
Miloš Roman, '99 Forward
Dávid Hílek, '98 Forward
Martin Bodák, '98 Defenseman

U17 Czech Republic

Dymáček Roman, '97 Forward
Budík Vojtěch, '98 Defenseman
Kezsi Vincent, '97 Forward

U17 Slovak Republic

zednikova4

Marek Sloboda, '97 Forward
Michal Roman, '98 Defensman

U15 Girls Czech Republic

Pytlíková Denisa, '99 Defense
Krejníková Šárka, '00 Forward
Bucifalová Veronika, '99 Forward
Kaltounková Kristýna, '02 Forward

U15 Girls Slovak Republic

Tatiana Ištócyová, '99 Forward
Lucia Ištócyová, '99 Forward

U18 Girls Czech Republic

Kristýna Pátková, '98 Forward
Martina Zedníková, 98 Defense

Other:

Jonáš Ťoupal, '95 Defenseman, U16 - Czech Republic
Branislav Rapač, '93 Forward U18, U19, U20 - Slovak Republic
Petr Šenkeřík, '91 Defenseman, U18, U20 - Czech Republic
Křížová Denisa, ´94 Forward, Czech Republic Woman

Guests camps HTA, WTT

Michal Rozsíval, NHL - N.Y Rangers, Phoenix Coyotes, Chicago Black Hawks, reprezentant ČR
Radek Dvořák, NHL - Dallas Stars, Florida Panthers, Anaheim Ducks, Carolina Hurrikanes
Marek Malík, NHL - New Your Rangers, Tampa Bay Ligtning, reprezentant ČR
Jan Marek, Sparta Praha, KHL - Metallurg Magnitogorsk, Lokomotiv Jaroslavl, reprezentant ČR
Jaroslav Pouzar, NHL - Edmonton Oilers, reprezentant ČR
Petr Hubáček, HC Vítkovice, reprezentant ČR
Aleš Kotalík, NHL - Buffalo Sabres, reprezentant ČR
Jaroslav Svejkovsky, NHL - Washington Capitals, Tampa Bay Lightning, dovednostní trenér Kanada
Derek Popke, dovednostní trenér Toronto Maple Leafs
Milan Bartovič, KHL - Slovan Bratislava, reprezentant SK
Stanislav Jasečko - KHL, Finsko, Švédsko, reprezentant SK
Petr Ton, Sparta Praha, reprezentant ČR
Rok Pajič, Bili Tygri Liberec, Pontebba - Italy, reprezentant Slovinska
Martin Chabada, Lulea - Švédsko, reprezentant ČR
Michal Řepík, NHL - Florida Panthers, KLH - Lev Praha

rozsivalstanleyZdeněk Ondřej (Bílí tygři Liberec, Moeller Pardubice)
Jindřich Kotrla - Litvínov, Č. Budějovice, Sparta Praha
Petr Šachl (Bílí tygři LIberec, Moeller Pardubice)

Ville Makella, Karpat Oulu - Finland
Martin Altrichter, Slavia Praha, Zlín

Robert Slipčenko, Slavia Praha
Lukáš Sáblík, Energie Karlovy Vary
Christoph Skriner, Rakousko
Tomáš Konečný, profesionální cyklistika, stáj T-Mobile
Marco Insam, reprezentant Itálie
Marcel Rodman, reprezentant Slovinska
Jan Muršak, NHL, reprezentant Slovinska
Ján Lašák, KHL, slovenský reprezentant
Ladislav Nagy, NHL, reprezentant Slovenska
Lubomír Vaic, KHL, reprezentant Slovenska
Václav Nedorost, NHL, KHL, reprezentant České republiky
Roman Turek, NHL, reprezentant České republiky
Roman Čechmánek, NHL, reprezentant České republiky

 

Děkujeme všem kteří přispěli ke kvalitě výuk Hockey Talent Academy

Ta nejefektivnější a nejmodernější forma výuky dle posledních poznatků z oblasti tréninku nejen individuálních dovedností...

Malá ukázka herního projevu hráče, který se připravuje výhradně v rámci individuální výuky Hockey Talent Academy a hraje v postaršení o tři třídy...

Malá ukázka naší práce na videa z Videoknihovny Hockey Talent Academy:

Write Product Review
No review available for this item.

Contacts

General informations
english, deutsch 

Lukas Hanzak

Tel.: +420 702 131 647

hanzak@hockeytalent.cz

Coaches
training content, division into courses, groups

Ing. Jaromir Pytlik

Tel.: +420 775 559 055

Skype: hockeytalent,  pytlik@ferrax.eu

Account department
payment informations

Denisa Pytlikova

Tel.: +420 775 559 066

Skype: ferrax.uctarna, pytlikova@ferrax.eu