Domů / CZECH REPUBLIC
NABÍDKA

 

 

Nové platební metody

 

Odběr novinek
Dnes Vám radí

INFORMACE

Lukáš Hanzák

czech, english, deutsch

Tel.: +420 702 131 647 


Denisa Pytlíková  

info@hockeytalent.cz


TRÉNINK

Ing. Jaromír Pytlík

czech, deutsch

Tel.: +420 775 559 055
Skype: hockeytalent
pytlik@ferrax.eu


SLOVINSKO, ITÁLIE

Rok Pajič

english, slovenian

Tel.: +420 602 325 955
Skype: hockeytalentacademy

pajic@hockeytalent.cz


Informace o platbách

Lenka Mihalová

+420 775 590 049

Fax: +420 384 496 402

Skype: ferrax.uctarna

mihalova@ferrax.eu


Zastupování hráčů

JP PROGRAM PRO 15+, 4x ICE+4 OFF-ICE 22. -25.7.2024


Žádné hodnocení. Kód: HTA1184 Produktové číslo: 2020-05-11
Čtyřdenní dvoufázový program pro profesionály a hráče vrcholového hokeje od 15 let věku, 8 specializovaných tréninkových jednotek
Hockey Talent Academy CZ Dodavatel: Hockey Talent Academy CZ
Dostupnost: K dispozici jsou poslední volná místa!
6.990 Kč , plus doprava
 
Zpět k hlavnímu výrobku JP PROGRAM PRO 15+
Další varianty zboží: JP PROGRAM PRO 15+
JP PROGRAM PRO 15+, 4x ICE+4 OFF-ICE 8.-11.7.2024 JP PROGRAM PRO 15+, 4x ICE+4 OFF-ICE 8. -11.7.2024 Kód: HTA1184
K dispozici jsou poslední volná místa!
Čtyřdenní dvoufázový program pro profesionály a hráče vrcholového hokeje od 15 let věku, 8 specializovaných tréninkových jednotek
6.990 Kč
Detail
JP PROGRAM PRO 15+, 4x ICE+4 OFF-ICE 15.-18.7.2024 JP PROGRAM PRO 15+, 4x ICE+4 OFF-ICE 15. -18.7.2024 Kód: HTA1184
K dispozici jsou poslední volná místa!
Čtyřdenní dvoufázový program pro profesionály a hráče vrcholového hokeje od 15 let věku, 8 specializovaných tréninkových jednotek
6.990 Kč
Detail
JP PROGRAM PRO 15+, 4x ICE+4 OFF-ICE 29.-1.8.2024 JP PROGRAM PRO 15+, 4x ICE+4 OFF-ICE 29. -1.8.2024 Kód: HTA1184
K dispozici jsou poslední volná místa!
Čtyřdenní dvoufázový program pro profesionály a hráče vrcholového hokeje od 15 let věku, 8 specializovaných tréninkových jednotek
6.990 Kč
Detail
JP PROGRAM PRO 15+, 4x ICE+4 OFF-ICE 22. -25.7.2024

JP program PRO - program pro profesionály a budoucí profesionály 15+, celkem 8 tréninkových jednotek (4 ON-ICE + 4 specifická OFF - ICE podporující bruslení), individualizovaný program

Projekt Hockey Talent Academy založil v roce 2006 trenér Jaromír Pytlík (*15. března 1973), který se specializuje na výuku hokejových dovedností. K tréninku používá nejen nejnovější technologické metody a trendy, ale také zkoumá pohybové návyky hráčů různých kategorií, které následně cíleným tréninkovým programem zdokonaluje. Jeho tréninkovým programem prošli profesionální hokejisté nejvyšších evropských soutěží, včetně hráčů se zkušenostmi ze zámořské NHL, specializuje se zejména na hráče s potenciálem.Projekt nabízí pro hráče pestrou škálu programů. V našich trénincích se zdokonalily i nejlepší české volby posledních draftů NHL.

Obrovský nárůst profesionálních hráčů z nejvyšších soutěží včetně hráčů NHL či draftovaných mladíků pro NHL zaznamenal projekt Jaromíra Pytlíka JP PRO. Jen loni jich bylo téměř 50. Zdokonalují se v něm hráči jako Martin Nečas (Carolina Hurricanes), Radim Zohorna (Pittsburgh Penguins), Martin Kaut (Colorado Avalanche), Jakub Zbořil (Boston Bruins), reprezentanti Hynek Zohorna (KHL Amur Chabarovsk), Libor Šulák (Kärpat Oulu), Tomáš Zohorna (Pardubice), Ondřej Najman (BK Mladá Boleslav), či draftovaní mladíci Filip Král (Toronto Maple Leafs), Jaromír Pytlík (New Jersey Devils), Martin Haš (Washington Capitals) a další. V neposlední řadě pak tuto možnost využívá řada extraligových hráčů. Bonusem byla účast gólmanů NHL Petra Mrázka (Carolina Hurricanes), Davida Ritticha Toronto Maple Leafs), Josefa Kořenáře (San Jose Sharks), či draftovaného Tomáše Vomáčky (Nashville Predators).

Proč zdokonalovat právě u nás?

Věříme, že je hned několik důvodů


Telč - hokejový ráj, krásné zázemí, moderní sportoviště

 

 

 

 

 

 

 

 

Velkou výhodou pro všechny, kteří milují hokej, je fakt, že v Telči jsou špičkové podmínky pro sport a to zejména zásluhou moderních sportovišť. Nový zimní stadion, který sami provozujeme, doplňuje víceúčelové hřiště za halou a v neposlední řadě moderní funkční posilovna na akademii vybavená speciálními tréninkovými pomůckami pro hokej. V nedávné době vyrostl v Telči moderní sportovní areál s umělou trávou, stickhandlingovou plochou, hokejovou střelnicí až po sektory atletiky či víceúčelová hřiště. Prostředí, jenž je snem každého hokejisty. Veškerá sportoviště jsou velmi blízko u sebe, což je nespornou výhodou tréninkového centra v Telči.

Nový zimní stadion v pohádkovém městečku Telč vznikl na podzim roku 2015 a nabízí špičkové zázemí pro lední hokej. Komplex nabízí nejen ledovou plochu, ale i možnost využít pro další aktivity přilehlé víceúčelové hřiště, prostory Sport Baru nabízí možnost občerstvení, stravování, budova akademie pak dává možnosti ubytování pro tréninkové skupiny či funkčního tréninku v moderním fitness. Špičkový servis pro návštěvníky dávají dvě švédské automatické brusky PROSHARP či pětikamerový systém umožňující podrobný rozbor hry či tréninku.

Víme, co děláme a jak to udělat!

Když k nám do programu hráči přijede trénovat, chtějí většinou dvě věci, buď obecně zlepšit pohyb, zrychlit bruslení (přesněji cílíme na zlepšení akcelerace), nebo komplexně zlepšit střelu, zakončení a dávat více branek. Jednoduše se to řekne, o to obtížněji se to dělá. Dlouholeté zkušenosti, originální metodika, nejmodernější technologie, kvalitní trenérský tým a zejména dosažené výsledky u hráčů, které zdokonalujeme, dělají z našich programů špičku v oboru. Díky našemu postupu na ledě i mimo něj a používání řady specifických prostředků pro zlepšení akcelerace nabízíme program s garancí.

Je s podivem kolik hráčů usilovně pracuje na bruslení, chcete-li pohybu s různou intenzitou v podobě speciálního campu jednou za rok, výuky jednou za měsíc, individuálu jednou za týden, nebo dokonce pracujete na bruslení denně, ale bohužel hráče kteří výborně bruslí je žalostně málo. Nespokojte se s dobrým pocitem, že děláte něco navíc, chtějte slyšet a vidět fakta. Testování se vyhýbáme, pokud nás někdo upozorní na chybu, nebereme to jako možnost zlepšit se, jsme rozladěni, reagujeme podrážděně, žijeme v bublině, že jsme dokonalí. Nebereme konstruktivní kritiku. Vyžadujeme pozitivní zpětnou vazbu i tam kde to není na místě. To není cesta, ale mýtus! Testuje se všude v NHL, AHL, OHL, USHL i dalších soutěžích, takže i u nás. Je to jednoduché, buď na to bruslařsky máte a jste rychlí nebo ne! Platíme si osobního trenéra na bruslení, chodíme bruslit navíc, na skatemil, skáčeme, klekáme, děláme pro to vše, tak jak je možné, že nemáme kýžený výsledek? Je to jednoduché, běžte tam, kde s Vámi výsledek udělají!

Víme kdy to dělat a jak z Vás dostat MAXIMUM!

Na první schůzce o MySaSy jsem byl velmi rezervovaný k novému přístupu pomocí HRV a připadlo mi, že je to sci-fi a nemůže to fungovat. Již poměrně dlouhou dobu pracujeme s HRV prostřednictvím mySASY a netřeba o funkčnosti a přínosu jakkoli pochybovat mySASY mi jednoznačně zkvalitnilo můj pohled na celé trénování a trenérský styl. Navíc mi pomáhá dělat věci naplno bez rizika, protože, když chcete jít do maxima, máte jistotu, že nejdete za hranu. Pracujeme denně s HRV a trénujeme podle odezvy na zátěž! Dnes mohu říci, že každodenní zkušenosti s tímto systémem mě daly impuls přemýšlet o zátěži a reakci na ni úplně jinak. Ten systém funguje výtečně a informace z něj mají obrovský přesah. O tom, že měření HRV výborně funguje, se můžete přesvědčit i v následujícím grafu dvou stejně starých profesionálů a českých reprezentantů ve shodném tréninkovém programu, kde “červený” s výbornou dispozicí byl v počátku po zranění v procesu rehabilitace.

 Z uvedených reakcí na zátěž je od určitého data patrná určitá podoba odezvy na zátěž až na drobné výjimky - absence na tréninku či plnění studijních povinností (v závěru). Přesně poznáme, jaká je u hráče odezva na konkrétní trénink a dle toho upravujeme náplň.

U nás vyzkoušíte specializovanou OFF-ICE, která bude vidět na Vašem pohybu na ledě!

Nedávno jsme představili novou funční posilovnu pro specifickou hokejovou OFF-ICE. Všem hráčům dáváme možnost péče jakou má u nás například hráč NHL Martin Nečas. Jak napsal jeden prestižní zámořský deník i díky ní "po ledě doslova létá". Každý kdo se trenérsky vzdělává, slyší během poměrně krátkého času od těch nejpovolanějších mnoho tréninkových doporučení a to mnohdy značně protichůdných: jednou běhat, jindy zase jezdit na kole, nebo pro změnu vůbec neběhat. A když už běhat tak pouze krátké tratě nebo testovat a rozdělovat hráče podle toho kdo zaběhne patnáctistovku pod pět minut, kontrolovat výkonnost testem VO2 max, Wingate testem nebo raději testovat specifickými testy na ledě se zaměřením na rychlost bruslení? Dělat v rámci OFF ICE objem a všestrannost, nebo naopak krátké intenzívní a specifické pohybové vzorce pro hokej? Samostatnou otázkou pak zůstává: jak velký je transfer těchto věcí do hry samotné? Není výjimkou, že jeden odborník vidí velkou souvstažnost mezi během a bruslením a jiný nikoli. Jsme připraveni Vám s tím pomoci, víme, co hokejisté potřebují k dokonalému pohybu a proto v našem rozvojovém programu najdete ty nejmodernější tréninkové prostředky, které jsou dnes ve světě k dispozici, používají ti nejlepší z nejlepších.

Tento komplexní přístup Vám nabídneme v rámci našeho programu mimo led, který probíhá neustále pod dohledem kondičního specialisty který je přítomen i na ledě a je spojený s cíleným rozvojem pohybových schopností dle potřeb konkrétního hráče za použití velmi efektivních tréninkových systémů na rozvoj koordinace, výbušnosti, posílení CORE, zlepšení odrazu, rovnováhy. Používají je ti nejlepší světoví sportovci a nyní je můžete využít i Vy! 

Naše funkční posilovna je moderně vybavená komplexními tréninkovými systémy. Více jak 100m2 funkční posilovny je rozděleno na pět funkčních zón – STRENGHT, BALANCE, SPEED, CARDIO, AGILITY. Každá ze zón má svou funkci, je specificky vybavená a situovaná tak, aby byla dílčí a přesnou součástí celkového konceptu posilovny se zaměřením na hokej. Nové je i zázemí v podobě šatny či moderních sprch.

V posilovně jsou k dispozici tréninkové systémy a pomůcky:

VERTIMAX (USA) - americký systém rozvoje rychlosti za použití expandérů používaný profesionálními sportovci a sprintérským týmem USA

FIELDPOWER (NETHERLAND)  -  systém rozvoje rychlosti a výbušnosti používaný profesionálními sportovci včetně hokejistů a rychlobruslařů

RSP INERTIAL (SPAIN) - speciální tréninkový systém pro rozvoj výbušnost a maximální síly, akce a reakce s monitoringem používaný profesionálními sportovci včetně hokejistů a rychlobruslařů

GIBBON SLACKLINE (GERMANY) - unikátní systém rozvoje rovnováhy používaný a navržený Jaromírem Pytlíkem ve speciální úpravě pro lední hokej a řadou profesionálních sportovců

PROSKATER (CANADA) - speciální trenažér upravující techniku bruslení, rovnováhu a silovou připravenost pro hokejové bruslení, systém používaný profesionálními sportovci

POWERSKATER (CANADA) - speciální trenažér upravující techniku bruslení a silovou připravenost pro hokejové bruslení a mladé hráče

SPEEDFIT (GERMANY) - speciální CURVE (prohnutý), lamelový  běžecký pás s gumovými články bez motorického pohonu vyžadující koordinaci, rovnováhu s možností plynule měnit a monitorovat frekvenci běhu, vzdálenost a rychlost, velmi šetrný k pohybovému aparátu 

PLYO SOFT BOX (UK)  - bezpečný a výkonnový systém měkkých boxů pro plyometrický trénink, který umožňuje měnit výšku skoků s cílem zlepšit odrazové schopnosti a explozivitu

SLIDE BOARD G1 (USA) - dlouhý kluzný pás pro korekci přenášení váhy a jejího transferu do techniky bruslení

FREELAP (SUI) – švýcarská digitální časomíra pro sprinterský a agility trénink  

SPORTESTERY POLAR (FINLAND)- pro monitorování srdeční frekvence používáme finské sporttestery

mySASY – jeden z nejmodernějších systémů používaný pro monitoring variability srdeční frekvence a odezvu na zátěž, diagnostický systém který maximalizuje výkon sportovce

WATTBIKE (Velká Británie) - Wattbike je stacionární trenažer, který se používá v uzavřené místnosti, tzv. indoor ergometr. Unikátní je tím, že má vzduchovou brzdu pro větší reálnost z jízdy a polární graf (polar view), který ukazuje na displeji rozložení sil mezi levou a pravou nohou. Dokonce zobrazuje i aktuální záběr přední i zadní strany stehna. Dále je schopen měřit wattovou zátěž, kadenci šlapaní a mnohé další. Wattbike nabízí okamžitou zpětnou vazbu na monitoru, který je součástí a je kompatibilní s bluetooth i ANT+, což umožňuje propojení například s hrudním pásem. Navíc má také USB slot, takže všechna data k analýze lze rovnou uložit na flash kartu nebo přenést do počítače.

Nabízíme Vám tréninkové prostředí, které bude výrazně formovat Vaši výkonnost. Tréninkový program umíme upravit na míru, standartně však trénujeme takto:

ČERVEN, ČERVENEC

úterý - čtvrtek dvoufázově 1x led + 1x specifická OFF-ICE

Ostatní termíny či jiné změny po domluvě.

CENÍK platný pro rok 2022

Dvoufázový trénink (led + specifická OFF-ICE)………..……………………...cena za den 1790Kč / 70EUR

Ukázka některých bruslařských cvičení spojené s vedením kotouče v programu JP PRO

 

Moderní trendy hokejového bruslení jsou efektivně předávány v souvislostech s dalšími činnostmi - vedením kotouče, střelbou, situacemi jeden na jednoho, osobním soubojem, obrannými činnostmi, ale plně respektují jednotlivé zóny hrací plochy. Právě tato moderní výuka dokáže hráče nejvíce posunout v bruslení, neboť je specifická a zapadá do herních situací v samotném utkání. Právě u takto vedené výuky je zajištěn daleko větší transfer naučených dovedností než u klasického tréninku. Naučíte se specifickému bruslení, které je shodné s bruslením v utkání právě proto má tato metoda takové výsledky a je používána u profesionálních hráčů. Tento prvek je uplatňován v každé tréninkové jednotce!  

Dalším prvkem, který výrazně ovlivňuje hráčův pohyb v utkání jsou kondiční aspekty, které se snažíme cíleně ovlivnit během jednotlivých cvičení tak, aby simulovali zatížení hráče v utkání. Právě z tohoto důvodu dochází ve vybraných tréninkových jednotkách k monitorování srdečního tepu hráče po celou dobu hodinového tréninku s následnou pečlivou analýzou ve speciálním programu. 

Ukázka odporového tréninku kontroly hran s PRO rakouskou skupinou

Nejdůležitější zpětná vazba pro hodnocení progresu hráče a efektivity je herní projev v utkání.  Právě proto je dalším prvkem, který využíváme v procesu poznání konkrétního hráče, jsou videozáznamy z utkání které nám nastaví zrcadlo pro dovednostní projev a chování hráče v utkání. Tuto analýzu využíváme pouze u hráčů výkonnosti PRO 1. Analýza je přehledně rozdělena na několik částí týkajících se zejména: bruslení, vedení kotouče, zakončení, pohybu při ofenzívní činnosti, pohybu při defenzívní činnosti, herní kombinace, osobní souboje, vhazování a následná reakce, blokování střel, prohřešky proti pravidlům a celkové zhodnocení herního projevu hráče. Videoanalýza je zpracována na vyžádání z dodaného záznamu a je efektivním prostředkem jak přistupovat ke změně návyků u konkrétního hráče.  

UKÁZKA VIDEOANALÝZY 

V případě pravidelné spolupráce v průběhu sezóny se postup opakuje a porovnávají se výsledky. Tento program je určen pro hráče, kteří pravidelně využívají náš program a chtějí mít dokonalý přehled o svém progresu.

Jak zjistit bruslařské možnosti hráče?

Při dlouhodobé spolupráci pomocí testů a videozáznamu určíme jaké jsou parametry hráčova bruslení v přímé jízdě, v oblouku, s kotoučem, v jízdě vpřed, v jízdě vzad, v přechodech,  jaký má skluz, či akcceleraci a navrhneme podrobný plán tréninku tak, že parametry jeho bruslení v poměrně krátké době výrazně zlepšíme a dáme jasný důkaz - přesný čas z testování! Díky přesnému času můžeme kdykoli přesně zjistit,  zda je trénink efektivní a zdali se hráč v daných parametrech zlepšil. Abychom mohli u sportovců co nejlépe sestavovat tréninkové plány, je nutné provádět kontrolu trénovanosti každého sportovce. K tomu nám slouží elektronicky měřené standardizované testy, které jsou zaměřeny na speciální činnosti v daném sportovním odvětví. Testování hráčů ledního hokeje je prováděno přímo na ledě a je zaměřeno na nejdůležitější aspekty herního výkonu. Testování je provedeno u dlouhodobě spolupracujících hráčů a je prováděno jako kontrolním testování pro zhodnocení efektivity tréninkového programu. 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Kontakty

INFORMACE
 

Valerie Hlinovská

Tel.: +420 774 724 243

hlinovska@hockeytalent.cz

SPORTOVNÍ ÚSEK
hlavní trenér

Jan Radosta

Tel.: +420 702 131 647

radosta@hockeytalent.cz

AUTOR PROJEKTU
metodik, hlavní trenér

Ing. Jaromír Pytlík

Tel.: +420 775 559 055

pytlik@ferrax.eu