HTA GOALIE CAMP / 6. - 9.7.2017

Kód: HTA926 Produktové číslo: 2017-07-06
Speciální camp pro brankáře...
Na tuto výuku se můžete objednat!
4.990,00 Kč , plus doprava
 
HTA GOALIE CAMP / 6. - 9.7.2017

Jelikož jsme si vědomi důležitosti brankářského postu, bohatý program Hockey Talent Academy nabízí specializovaný camp pro brankáře. Jedná se o nejefektivnější a nejmodernější formu výuky, vedenou trenérem s bohatými zkušenostmi s mnoha brankáři od nejmenších až po profesionály. Tato nová metoda je určena všem, kteří mají zájem o cílený a efektivní trénink všech dovedností brankáře od bruslení až po hru holí... Právě tato metodika a detailní práce přináší progres a výsledky. Bohatý program nabízí spuštěním gólmanského programu projekt Hockey Talent Academy, kdy intenzívní brankářský program povede bývalý brankář a současný trenér brankářů Rostislav Haas, který pracoval několit let v Kontinentální Hokejové Lize a jeho svěřenci byli m.j. Petri Vehanen /FIN/, Atte Engren /FIN/, Jakub Štěpánek a řada dalších. Nejsme pro "týdenní tábory", ale pro intenzívní výuku brankářů a proto absolvují za čtyři dny 8 samostatných tréninkových jednotek pro brankáře na ledě, 2x absolvují hru a 2 specializované OFF -ICE tréninky. Počet míst pro brankářský camp je omezen!

Význam campu: Jedná se o speciální brankářský camp pod vedením špičkových trenérů brankářů. Ti budou mít svůj tréninkový program a navíc budou zapojení do utkání SHL. Gólmani mají možnost vyzkoušet si chytání různých způsobů zakončení proti těm nejlepším hráčům jednotlivých ročníků. Výuka je určena pro brankáře ročníku narození 1996 - 2009.

Zaměření campu: Technika chytání, speciální brankařské cvičení na ledě, speciální brankařské cvičení mimo led, herní cvičení, utkání SHL.

Rozsah campu: 10 hodin výuky na ledě, 2 utkání SHL

Místo konání: ZS Telč

Termín konání: 6. - 9.7.2016

Cena campu: 4990 Kč

Platební podmínky: Celková cena campu je splatná na místě u prezence, v den jeho zahájení.  

Harmonogram campu: Harmonogram campu bude s předstihem na stránkách www.hockeytalent.cz a bude též všem zaslán e-mailem (týden před začátkem campu).

V rámci tohoto campu budou brankáři vybíráni do výběrů Hockey Talent Academy!

Jako hosté byli v minulosti na výuce HTA přítomni takové hvězdy jako Jaroslav Pouzar (NHL - Edmonton Oilers), Michal Rozsíval (NHL - New York Rangers, Phoenix Coyotes), Marek Malík (NHL - New Your Rangers, Tampa Bay Ligtning), Jan Marek (Sparta Praha, KHL - Metallurg Magnitogorsk), Michal Řepík (Lev Praha), Petr Hubáček (HC Vítkovice), Aleš Kotalík (NHL - Buffalo Sabres), Milan Bartovič (Slovan Bratislava), Rok Pajič (reprezentant Slovinska), Zdeněk Ondřej (Bílí tygři Liberec, Moeller Pardubice), Petr Šachl (Bílí tygři LIberec, Moeller Pardubice), Ville Makella, Arttu Pirainen, Ville Kurikka (všichni Karpat Oulu), Martin Altrichter (Slavia Praha, Zlín), Robert Slipčenko (Slavia Praha), Lukáš Sáblík (Energie Karlovy Vary), Tomáš Konečný (cyklistika, stáj T-Mobile) či instuktoři Libor Macháň (Takewondo), Drahomír Verbický (bojové sporty) a další...