ELITE STICKHANDLING - BRUCK AN DER LEITHA / 18. - 20.8.2017

Kód: HTA911 Produktové číslo: 2017-08-18
Nejmodernější a nejpropracovanější metodika nácviku hokejových dovedností..
Hockey Talent Academy Dodavatel: Hockey Talent Academy
Na tuto výuku se můžete objednat!
4.250,00 Kč , plus doprava
 
ELITE STICKHANDLING - BRUCK AN DER LEITHA / 18. - 20.8.2017

Význam campu: Ovládání a kontrola kotouče patří po bruslařských dovednostech ke stěžejním dovednostem hráčů ledního hokeje a její zdokonalování prakticky nikdy nekončí. K základním individuálním dovednostem techniky hole a ovládání kotouče patří vedení kotouče, kličkování, klamání, přihrávaní, příjem přihrávky se zpracováním kotouče a střelba. Pokud mladí hokejisté nemají dostatečně vytvořený a zafixovaný pohybový základ v ovládání kotouče, limituje je to v dalších individuálních činnostech jako je přihrávání a střelba.  Výuka je určena pro hráče ročníku narození 1999 - 2011.

Zaměření campu: Driblinky, vedení kotouče v přímé jízdě, vedení kotouče v obloucích, kličkování, klamání, přihrávaní, příjem přihrávky, jiné druhy zpracování kotouče. 

Cena campu: 160 Euro (Platba pouze v Eurech)

Rozsah campu: 8 hodin výuky na ledě, 2 hodiny mimo led

Informace: David Kupec: +420 774 985 301 / Jiří Brož: +43 676 905 1993

E-mail: kupec@hockeytalent.cz

Místo konání: Bruck an der Leitha - Vídeň (Rakousko)

Partnerský hotel: www.leithana.at 

Facebook: https://www.facebook.com/Hockey-Talent-Academy-Austria-224794317966698/

Originální dres: Každý účastník tohoto campu obdrží jako dárek originální reto dres Hockey Talent Academy se svým jménem a číslem dle ročníku narození.

Platební podmínky: Výuka je splatná na dvě části. První část, zálohu ve výši 40 Euro, je nutné uhradit na účet poskytovatele nejpozději 7 dní po přihlášení. Plaťte pouze přesné částky záloh, jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Doplatek 120 Euro pak vždy v den nástupu, v místě konání u prezence jednorázově v hotovosti.

Bankovní spojení: Název majitele účtu: UEC - Sparkasse Lienz, IBAN: AT78 2050 7003 0000 0999, BIC / SWIFT: LISPAT21.

 

Harmonogram campu: Harmonogram campu bude s předstihem na stránkách www.hockeytalent.cz a bude též všem zaslán e-mailem (týden před začátkem campu).

Jako hosté byli v minulosti na výuce HTA přítomni takové hvězdy jako Jaroslav Pouzar (NHL - Edmonton Oilers), Michal Rozsíval (NHL - New York Rangers, Phoenix Coyotes), Marek Malík (NHL - New Your Rangers, Tampa Bay Ligtning), Jan Marek (Sparta Praha, KHL - Metallurg Magnitogorsk), Michal Řepík (Lev Praha), Petr Hubáček (HC Vítkovice), Aleš Kotalík (NHL - Buffalo Sabres), Milan Bartovič (Slovan Bratislava), Rok Pajič (reprezentant Slovinska), Zdeněk Ondřej (Bílí tygři Liberec, Moeller Pardubice), Petr Šachl (Bílí tygři LIberec, Moeller Pardubice), Ville Makella, Arttu Pirainen, Ville Kurikka (všichni Karpat Oulu), Martin Altrichter (Slavia Praha, Zlín), Robert Slipčenko (Slavia Praha), Lukáš Sáblík (Energie Karlovy Vary), Tomáš Konečný (cyklistika, stáj T-Mobile) či instuktoři Libor Macháň (Takewondo), Drahomír Verbický (bojové sporty) a další... 

Chcete se dozvědět jak efektivně trénovat? - www.htavideo.com