USA / CAN - CAMP HTA - TELČ / 28. - 30.7.2017

Art.No.: HTA884 Product number: 2017-07-28
Výuka uznávaného zámořského dovednostního trenéra zde v České republice!
Ready for shipping
3.990,00 Kč , plus Shipping
 
USA / CAN - CAMP HTA - TELČ / 28. - 30.7.2017

Řada hráčů cestuje do Ameriky nebo Kanady za různými dovednostními campy. Díky Hockey Talent Academy můžete vyzkoušet  výuku uznávaného dovednostního trenéra zde v České republice! Garantem výukové náplně je elitní zámořský dovednostní trenér YOGI SVEJKOVSKY - Washington Capitals, Tampa Bay Lightning, asistent trenéra a dovednostní trenér Vancouver GIANTS, který pracuje s řadou hvězd týmů NHL. Yogi po konci kariéry v NHL pracuje jako skills coach v Kanadě i USA!

Yogi Svejkovsky a Andrew Cogliano Anaheim Ducks (nejrychlejší bruslař NHL)

 

Willie Mitchell L.A. Kings L.A. Kings
Troy Brouwer Washington Capitals Washington Capitals
Milan Lucic Boston Bruins Boston Bruins
Brent Seabrook Chicago Blackhawks Chicago Blackhawks
Andrew Cogliano Anaheim Ducks Anaheim Ducks
Jason Garrison Vancouver Canucks Vancouver Canucks
Darcy Hordichuk Edmonton Oilers Edmonton Oilers
David Jones Colorado Avalanche Colorado Avalanche
Zach Hamill Washington Capitals Washington Capitals
Shoane Morissonn Buffalo Sabres Buffalo Sabres
Jon Blum Nashville Predators Nashville Predators
Jeff Tambellini Vancouver Canucks Vancouver Canucks
Raymond Sawada Winnipeg Jets Winnipeg Jets
Kendall Macardle Winnipeg Jets Winnipeg Jets
Bracken Kearns Florida Panthers Florida Panthers
Mark Dekanich Winnipeg Jets Winnipeg Jets
Kieth Seabrook San Antonio Rampage Florida Panthers
John Negrin Abbotsford Heat Calgary Flames
Ben Walter Abbotsford Heat Calgary Flames
Kyle Beach Norfolk Admirals Chicago Blackhawks
Brodie Reid Worcester Sharks San Jose Sharks
Zach Yuen Tri Cities Americans Winnipeg Jets
Cody Beach Moose Jaw Warriors St. Louis Blues
Cam Reid Portland Winterhawks Nashville Predators
Willie Coetzee Gand Rapid Griffins Detroit Red Wings
Colton Jobke Regina Pats Minnesota Wild
Josh Nichols Saskatoon Blades Toronto Maple Leafs
 

Význam campu: Řada hráčů cestuje do Ameriky nebo Kanady za různými dovednostnímy campy. Díky Hockey Talent Academy můžete vyzkoušet  výuku uznávaného dovednostního trenéra Yogiho Svejkovskeho zde v České republice! Výuka je určena pro hráče ročníku narození 1998 - 2011. 

Zaměření campu: Kombinovaný camp zaměřený na bruslení, vedení kotouče, ale i střelbu, vedený uznávaným zámořským dovednostním trenérem Yogim Svejkovskym. Nenechte si ujít tento originální camp zde v České republice, který je nabízen výhradně v Hockey Talent Academy!

Cena campu: 3 990 Kč

Rozsah campu: 8 hodin výuky na ledě, 2 hodiny mimo led

Součástí programu je i SPEED HOCKEY LEAGUE!

Originální dres: Každý účastník tohoto campu obdrží jako dárek originální retro dres Hockey Talent Academy se svým jménem a číslem (ročník narození). V případě, že hráč již dres má, dostane jiný dárkový předmět HTA.

Platební podmínky: Všechny campy v ČR jsou bez zálohy splatné na místě v den zahájení campu. V případě neúčasti na campu a neomluvení se v předstihu min. 1 měsíc, je nutné uhradit storno poplatek ve výši 500 Kč. Organizátor campu není plátce DPH. Na camp je nutné přihlášení přes náš rezervační systém!

 

Místo konání: ZS Telč

Generální partner pro ubytování: Hotel ANTOŇ s.r.o., telefon: +420 774 026 200, e-mail: hokej@hotel-anton.cz

Harmonogram campu: Harmonogram campu bude s předstihem na stránkách www.hockeytalent.cz a bude též všem zaslán e-mailem (3 dny před začátkem campu).

"Jaromír představil našemu týmu velmi dobrý bruslařský program, který vede k větší efektivitě pohybu a zejména skluzu.  Velmi mne zaujaly bruslařské schopnosti Jaromíra, vždy je lepší. když instruktor zaujme demonstrací bruslařských cvičení hráče natolik, že se chtějí zlepšit a bruslit jako on. Líbilo se mi, jak Jaromír rozfázoval svůj pohyb na kratší a základní prvky bruslení, které následně složil opět dohromady v nejefektivnější možný pohyb. I ti nejlepší bruslaři čelili výzvě těžkých bruslařských cvičení, které jim Jaromír pečlivě demonstroval, což pomohlo i nejlepším bruslařům k tomu, aby se stali ještě lepšími. Jako trenér týmu, jsem byl spoluprací potěšen a byl opravdu rád, že Jaromír pracoval s hráči takovým způsobem. Hráči se díky efektivním cvikům, které jim Jaromír ukázal zlepšovali a následně na bruslení pracovali i samostatně, když Jaromír zrovna nebyl přítomen, to je vždy znamením dobře odvedené práce."

Jeff Tomlinson, kanadský profesionální trenér, asistent národního týmu Německa


Jako hosté byli v minulosti na výuce HTA přítomni takové hvězdy jako Jaroslav Pouzar (NHL - Edmonton Oilers), Michal Rozsíval (NHL - New York Rangers, Phoenix Coyotes), Marek Malík (NHL - New Your Rangers, Tampa Bay Ligtning), Jan Marek (Sparta Praha, KHL - Metallurg Magnitogorsk), Michal Řepík (Lev Praha), Petr Hubáček (HC Vítkovice), Aleš Kotalík (NHL - Buffalo Sabres), Milan Bartovič (Slovan Bratislava), Rok Pajič (reprezentant Slovinska), Zdeněk Ondřej (Bílí tygři Liberec, Moeller Pardubice), Petr Šachl (Bílí tygři LIberec, Moeller Pardubice), Ville Makella, Arttu Pirainen, Ville Kurikka (všichni Karpat Oulu), Martin Altrichter (Slavia Praha, Zlín), Robert Slipčenko (Slavia Praha), Lukáš Sáblík (Energie Karlovy Vary), Tomáš Konečný (cyklistika, stáj T-Mobile) či instuktoři Libor Macháň (Takewondo), Drahomír Verbický (bojové sporty) a další... 

Chcete se dozvědět jak efektivně trénovat? - www.htavideo.com