Ferrax shop

 

Hodnocení techniky bruslení na základě videozáznamu

Hodnocení techniky bruslení na základě videozáznamu
Art.No.: HTA833
Hodnocení techniky bruslení na základě posouzení trenéra bruslení z videozáznamu..
Vendor
Ready for shipping
990,00 Kč , plus Shipping
 
Hodnocení techniky bruslení na základě videozáznamu

Nejpřesnějším ukazatelem bruslařské techniky je její hodnocení z videozáznamu, kde má trenér možnost si pohyby zpomalit, změřit úhel bruslařského postoje, shlédnout detaily. Jelikož je důležité techniku udržet v plné rychlosti, používáme pro rozbor techniky u konkrétního hráče záznam z absolvovaných testů rychlosti bruslení. Z testů hráče, který je testován v rychlosti bruslení je pořizován videozáznam. Po detailním shlédnutí všech bruslařských testů konkrétního hráče určíme jednotlivé chyby v jednotlivých testech a vypracujeme stručný výpis chyb. Hráče hodnotíme i z hlediska dosaženého času v jednotlivých testech a konfrontujeme dosažené časy se stejně starými hráči, kteří již byli testováni. S hráčem vedeme rozhovor s hodnocením výsledků a posléze mu videosoubory s testy, výpisem chyb a doporučeními zasíláme e-mailem. Díky použití videokamery budeme mít detailní a přesný záznam každého pohybu hráče a věříme, že jsme schopni Vás posunout o další krok vpřed!!!

"V minulosti bylo dobré bruslení devízou, dnes je samozřejmostí! Jen excelentní bruslař může dosáhnout vrcholu!!!

Hokejové bruslení je jednou z nejobtížnějších činností, vyžaduje dlouhou dobu nácviku a jeho zvládnutí je závislé na množství různých činitelů. Kvalitní hráč současnosti je přímo závislý na vynikajícím zvládnutí všech bruslařských dovedností.

Hokejové bruslení vytváří základ pro všechny činnosti a jeho zvládnutí podmiňuje dosaženou úroveň technických i taktických dovedností. Má-li hráč provádět různé herní dovednosti (střelbu, kličku, osobní souboje apod.) ve vysoké rychlosti a přitom sledovat průběh hry, je důležité, aby byl soustředěn na tyto činnosti a nikoliv na bruslení. Tím se stává základním prostředkem pro uskutečňování hry a je základním kamenem ve stavbě, na který se vrší další dovednosti.

Zrychlení, zpomalení, změna bruslařského rytmu, změny směru - to jsou prvky které určují prosazení se v dnešním hokejovém pojetí, zvláště pak v situacích jeden na jednoho. Výsledkem těchto bruslařských dovedností je přebruslení, přehrání - přečíslení soupeře. 

Cena: 990 Kč

Místo konání: ZS Pelhřimov

Termín konání: vždy po individuální domluvě v rámci individuální výuky HTA