Ferrax shop

 

Home /

REGISTRATION in the Hockey Talent Academy – Free of Charge

REGISTRATION in the Hockey Talent Academy – Free of Charge
Art.No.: HTA019
REGISTRATION in the Hockey Talent Academy – Free of Charge
Ready for shipping
0,00 Kč , plus Shipping
 
REGISTRATION in the Hockey Talent Academy – Free of Charge

Basic registration in the Hockey Talent Academy free of charge

HOCKEY TALENT ACADEMY
 

  • nabízí vyjímečnou, komplexní nadstandartní péči v nejrychlejším týmovém sportu na světě
  • předává nejnovější poznatky a používá nejefektivnější metody tréninku z celého světa
  • organizuje různé akce pro mladé hokejisty, záleží jen na Vás jakou akci si zvolíte
  • Přestože s účastníky naší HOCKEY TALENT ACADEMY máme možnost pracovat poměrně krátkou dobu, je naší základní filozofií trpělivá individuální práce s každým, kdo se do ní přihlásí. Naší snahou je vytvořit v jejím průběhu dostatek času a prostoru na učení se novým hokejovým dovednostem, jejich opakování a zdokonalování. Jenom tak může každý získat a následně rozvíjet správné pohybové a herní návyky, které mu později umožní jeho další hokejový růst
  • Svým individuálním přístupem se snažíme u chlapců i dívek o co největší posílení sebedůvěry. Tím, že každému pomůžeme uvědomit si své přednosti a poznat své nedostatky mu umožníme, aby mohl sám své přednosti dále rozvíjet a své nedostatky postupně odstraňovat. Samozřejmostí je pak plné respektování věkové a výkonnostní úrovně každého hráče.
  • cílem HTA je soustředit talentované hráče v prostředí vzájemné konfrontace, konkurence i spolupráce, motivovat je a pracovat na jejich dalším výkonnostním růstu. Program podporuje rychlý individuální a osobnostní rozvoj hráčů.
  • V HTA můžete očekávat pozitivní přístup trenérů. Naší snahou je, aby se každý hráč v naší HOCKEY TALENT ACADEMY cítil dobře, zbavil se strachu z chyb, kterých se všichni zákonitě v průběhu učení nových dovedností dopouští.
  • Podrobně se seznámíte s našim individuálním tréninkovým procesem a můžete tak některé věci rozvíjet i Vy mimo tréninkový proces v domácích podmínkách