Ferrax shop

 

HTA EFECTIVITY SCORING 6 TARGET

HTA EFECTIVITY SCORING 6 TARGET
Art.No.: HTA318
Ta nejhezčí a nejkvalitnější plachta pro nácvik efektivního skórování.
Ready for shipping
2.990,00 Kč , plus Shipping
 
HTA EFECTIVITY SCORING 6 TARGET

HTA EFECTIVITY SCORING 6 TARGET

Zcela unikátní tréninková pomůcka pro nácvik skórovaní v ledním hokeji či hokejbale. SCORING (skórovaní, překonávání brankáře, střílení gólů), vždyť právě SCORING  je téma, které nenechává nikoho chladným. Chcete se stát opravdovým kanonýrem, za pomoci této originální pomůcky toho můžete dosáhnout! Tento výrobek byl vyvinut ve spolupráci s jednou z nejlepších hokejových škol Hockey Talent Academy (www.hockeytalent.cz)

Vysoce odolná digitálně tištěná plachta sendvičové konstrukce s brankářem v "životní velikosti" simulující vizuálně téměř shodné prostředí pro nácvik toho nejefektivnějšího zakončení. Plachta je opatřena 6 otvory o velikosti a umístění dle nejnovějších statistických studií o vykrývání prostorů branky brankářem. Plachta je vyráběna ve třech provedeních YOUTH, JUNIOR, SENIOR a vychází ze statistik vykrývání prostorů v této kategorii, díky této novince můžeme volbou úrovně brankáře trénink zakončení i cíleně stížit. Doporučujeme však začít s úrovní brankáře přímo úměrné střelcům, kteří budou plachtu používat. Pokud se bude zakončení hráčům dařit získají jistotu a výuka bude efektivní. V případě zvolení neadekvátní úrovně brankáře by neměla výuka optimální efekt! Plachta je na branku upevněna silnými polyesterovými popruhy, které jsou v zadní části pružné, čímž je zajištěno tlumení střel a nižší namáhání této střelecké pomůcky. 

Tato pomůcka je výsledkem studie,na které se podíleli i přední profesionální hráči a brankáři ledního hokeje. Tuto zcela novou tréninkovou pomůcku si můžete vyzkoušet i na INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE www.hockeytalent.cz

  • životní velikost brankáře - nejmodernější digitální sublimační tisk
  • sendvičová konstukce plachty
  • pomůcka je vyráběna z velmi odolného materiálu s polyesterovou výztuhou na zadní straně
  • rozmístění otvorů dle nejnovějších studií o skórování v provedení brankáře - YOUTH (do 8 let), JUNIOR (junior 9-14 let), SENIOR (senior 15 a více roků)
  • díky síťovému designu okrajů plachty je zajištěn téměř shodný vizuální efekt jako při skórování
  • dostatečné upevnění k brance standardních rozměrů

Autorem této tréninkové pomůcky je hlavní trenér Hockey Talent Academy Ing. Jaromír Pytlík